Back to Question Center
0

Semalt Експерт про те, як запобігти спаму від рефератів при пошкодженні вашої веб-аналітики

1 answers:

Веб-аналітика є критичною, оскільки вона допомагає вимірювати активність сайту. Universal Analytics має більшу функціональність, ніж стара Google Analytics, і користувачі мають реалізовувати ще більше. Проте недоліком використання UA є те, що він отримує велику кількість спаму для рефералів. Це не є достатньою причиною, щоб не оновитися до нього, хоча. Якщо не припиняти спам, це може серйозно впливати на аналітику, особливо на МСП. Ліза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів Semalt , описує, як подолати цей неприємний спам.

Спам-реферал

Реферал-спам розглядається як будь-який візит, не пов'язаний з людьми, який відображається у звіті про аналітику. Щоб переглянути весь реферерний домен, відкрийте звіт Google Analytics і виберіть «Весь трафік» на вкладці «Придбання». Реферал-трафік є результатом того, що роботам і павукам, що сканують сайт, або роботам, що відправляють коди до UA, створюються журнали для неіснуючого візиту.

Чому це проблема, і чому ви повинні дбати

Реферал-спам кидає в додаткові відвідування сайту, які не відбуваються. Результат полягає в тому, що він зловживає інформацією в аналітики та створює невірне зображення про ефективність сайту. Це призводить до високих показників відмов та заниженого рейтингу конверсій.

Яка точка і чому вони це роблять?

Мета спам-рефералів полягає в тому, щоб привернути увагу людей до сайту-джерела. Коли ці URL-адреси з'являються у звіті про аналітики, вони націлюють на цікавість власника, щоб дізнатись, який вміст у них є, що створює стільки трафіку. Ніколи не слід відвідувати сайт, який вони не розпізнають. Сайти є відносно нешкідливими, оскільки вони лише бажають отримати органічний трафік та підвищити рейтинг пошуку. Але знову ж таки, як і будь-який інший спам, вони можуть посилатися назад на шкідливий сайт, тому потрібно їх уникнути в сукупності..

Типи рефералів спам

Перш ніж намагатися припинити реферал-спам, потрібно зрозуміти різні форми, які вона потребує. Вони по суті два: сканери, які відвідують сайт, і роботів, які просто відправляють рефералів примару. Оскільки вони діють по-різному, вирішувати їх як такі.

Гусениці

Вони замаскують себе на законних веб-сайтах та стежать за посиланнями з метою сканування сайту. Вони в основному надходять у вигляді програм і намагаються відвідати всі сайти на сторінці. Законні сканери знайдуть інформацію, яка полегшує використання Інтернету. Шалені сканери будуть сканувати лише веб, щоб вони залишали свої URL-адреси, щоб вони мали зворотний зв'язок зі своїм сайтом. Блокувати їх за допомогою файлу .httaccess або встановити спеціальний фільтр у Google Analytics .

Прихильники рефлексів

Це також програми, але вони відрізняються від сканерів так, як вони працюють. У Universal Analytics існує протокол вимірювання, який дає змогу вимірювати та контролювати офлайнові заходи. Деякі особи з шкідливими намірами користуються цим перевагою та надсилають випадкові дані до ідентифікаторів Google Analytics. Вони кидають якомога більшу кількість даних, щоб збільшити шанс отримати удар. Якщо їм вдається отримати удар, він записує як візит і включає джерело рефералів, щоб переконатися, що деякі люди відслідковують джерело на сайті реферера.

Привидницькі події

нові боти тепер надсилають інформацію про події Analytics. Щоб дізнатись, з'являються жодні події Ghost, відкриті події поведінки та перейдіть до звіту про найпопулярніші події. Це спроба заманити користувачів-новачків аналітиків на їх сайт .

Боротьба з рефералом спаму

Редагування файлу .htaccess не працює для Ghost References та Ghost Events. Фільтруйте ці домени за допомогою спеціальних фільтрів або спеціальних сегментів у Google Analytics.

Фільтри для Ghost Referrers

Зосередити увагу на тому, що реферери примара не знають, що таке веб-сайт. Ім'я хоста - це те, що відвідувач використовує для досягнення сайту..Версія назви вузла сайту відображається у звіті Google Analytics. Проте список прихованих реферерів вказується як (не встановлений) або ім'я веб-сайту. Знайдіть список всіх імен хостів, встановивши такий діапазон часу, як два роки, натисніть "Технологія", потім "Мережа". Основним параметром має бути ім'я хоста. Це поверне результати всіх імен хостів, які відвідали сайт протягом останніх двох років.

Налаштування фільтра

Встановити список всіх імен хостів, які ви хочете дозволити. Потім відкрийте Google Analytics, перейдіть до розділу "Адміністратор" і в розділі "Перегляд" натисніть кнопку "Фільтри". Створіть новий фільтр і надішліть йому нове ім'я, таке як "Дійсні хости" та в розділі Тип фільтру, залиште його на "Користувацький". Виберіть включення та виберіть назву вузла у полі "Фільтр". Введіть всі дійсні хости, що розділяють кожну вертикальну панель. Збережіть фільтр і залиште прапорець "Чутливий до регістру" порожнім .

Під час виконання цих дій обов'язково мати окремий фільтр як вид "Тесту" з вихідними даними та для порівняння.

Фільтри для роликів

Додайте сканер до списку, який ви хочете виключити. Це випливає з такої ж процедури, як і для Ghost Referrers. Єдина відмінність полягає в тому, що замість "Включити" виберіть Виключити джерело кампанії в поданому фільтрі. Введіть список сканерів, розділяючи їх на вертикальній панелі.

Виявлення сканерів

Вони фіксують свої власні сеанси за 100% відмов і одна сторінка за сеанс. Вони показують 100% нових користувачів.

Фільтри проти сегментів

Фільтри повністю зберігають інші дані з цього конкретного вигляду. Він працює тільки з дати створення до майбутнього. Аналіз старих даних замість цього вимагатиме використання сегментів Source .

November 29, 2017