Back to Question Center
0

Semalt Експерт керує тим, що робити, коли трафік сайту потрапляє внизу

1 answers:

Це схоже на кошмар, коли ви бачите, що ваша ефективність SEO була включена в чорний список Google або інших пошукових систем , і немає можливості позбутися цієї проблеми. Щоб отримати звичайний трафік для вашого сайту, потрібно грати з ключовими словами, публікувати якісні статті та визначити, який тип стратегій оптимізації пошукової системи потрібен для вашого веб-сайту.

Ви повинні пам'ятати наступні речі, викладені тут Джейсоном Адлером, провідним експертом з Semalt , для вирішення багатьох ваших питань, пов'язаних з SEO.

Проблема авторизації: перевірте Інструменти для веб-майстрів

Перше і найважливіше, що ви повинні перевірити інструменти для веб-майстрів та знайти там технічні поради. Будьте в курсі останніх інструментів і знайдіть себе кількома, щоб виключити проблеми, які можуть призвести до миттєвого зниження продуктивності вашого сайту - monitoring system temperature.

Bing та Google надають своїм користувачам безліч інструментів. Ви можете тримати себе в курсі з ними та уникати будь-яких покарань на веб-сайтах. Якщо у вас є всі необхідні інструменти для веб-майстрів, існує ймовірність того, що ваш веб-сайт буде мати хороший рейтинг у результатах пошукової системи. Якщо ви не зареєстрували та не підтвердили свій веб-сайт за допомогою цих інструментів, ви, ймовірно, вітаєте проблему в найближчі дні.

Питання відповідності: перевірити аналітику

Якщо всі ваші інструменти для веб-майстрів відмінно виглядають, ви повинні перейти до пошукових запитів Google, щоб перевірити звіти Google для звичайного пошукового трафіку. Переконайтеся, що він відповідає стандартам пошукової системи. Інакше ваш сайт, ймовірно, постраждає. Якщо звіти різні, виникне питання, яке потрібно вирішити якомога раніше .

Ви завжди повинні звертати увагу на продуктивність вашого сайту і не дозволяти йому знизитись за будь-яку ціну. Коли ви вирішите всі технічні проблеми, наступним кроком буде аналізувати зміни вашого сайту та зберігати їх. Зміни у ваших статтях слід постраждати якнайшвидше. Завантажте звіти Google Analytics щодня і порівнюйте їх один з одним, щоб побачити, які зміни можуть знадобитися на вашому боці.

Алгоритмічні проблеми

Щоб вирішити алгоритмічні проблеми, слід перевірити свої ключові слова та фрази. Ви повинні пильно спостерігати за тим, чи отримують вони трафік з високою якістю вашого сайту, і все це можна легко перевірити в Google Analytics.

Наступним кроком буде перевірка інструмента "Пінгвін" і підписатися тут. Ви повинні створити обліковий запис Google і приєднати свої аналітики, щоб отримувати регулярні оновлення основних алгоритмів Google. Цей інструмент скаже вам, чи знижується ефективність вашого сайту, і що може бути причиною цього. Якщо виникають проблеми з вашим сайтом та його алгоритмом, інструмент Penguin Tool буде оновлювати вас. Google може виявити і заблокувати ваш сайт, якщо ви не вирішите цю проблему якомога раніше. Ви завжди повинні вивчати свої практики в області SEO та вибрати ті, які можуть виявитися чудовими для вашого веб-сайту. Виправте низькоякісні статті та вставте відповідні ключові слова в них для кращого рейтингу пошукових систем.

November 29, 2017