Back to Question Center
0

Semalt Експерт дає попередження про фішинг-афери та шкідливі посилання в мережі Facebook

1 answers:

Хакери та веб-сайти поширюються на платформи соціальних мереж, де вони йдуть вірусно. Нова хвиля нападів потрапила на платформу Facebook, де хакери повністю контролюють облікові записи користувачів соціальної мережі, дратують користувачів та їхніх друзів з фальшивими публікаціями та акціями. Тим не менш, Facebook невтомно працював над забезпеченням найвищої безпеки своїм мільярдам користувачів. Було порушено ряд питань, оскільки фішинг-афера в Facebook продовжує користуватися перевагами кінцевих користувачів соціальної мережі .

Райан Джонсон, старший менеджер з продажу Semalt , підготував деякі переконливі факти, які допоможуть вам захистити дані вашого облікового запису.

Будучи пильними при натисканні електронних повідомлень, надісланих з дивних сайтів, не можна підкреслити достатньо, коли йдеться про безпеку в Інтернеті. Важливим є те, щоб інформація вашого облікового запису була дискретною, не докладаючи її на дивні сайти. Користувачі соціальної мережі можуть перевіряти, наскільки безпечні для своїх веб-переглядачів, додавши URL-адресу в пошуковий запит. Алгоритми визначають, наскільки безпечним є сайт, виводячи на "пошуковий запит" "безпечний, не безпечний та небезпечний знак".

Перший етап цієї атаки було протиправлено платформою Facebook, але хакери перейшли на інший рівень, де вони надсилали спам-повідомлення користувачам Facebook. Повідомлення від спаму, надіслані користувачам Facebook, показують посилання, яке, як видається, містить параметр журналу..Після натискання посилання, користувачі спрямовуються на платформу зловмисного веб-сайту, де їх конфіденційні дані та облікові дані передаються на платформи хакерів.

Отримання доступу до імен користувачам та паролям облікового запису Facebook дає хакерам достатньо часу для входу в облікові записи кінцевих користувачів, надсилання спам-відео, відправлення фіктивних повідомлень друзям та завантаження шкідливих кодів, які вимагають особисту інформацію та фінансові дані користувачів. Єдина мета хакерів - вилучити конфіденційну інформацію з вашого комп'ютера та використовувати її для особистого завоювання.

Facebook відіграє невід'ємну роль у блокуванні атак спаму шляхом ідентифікації облікових записів, що відправляють шкідливі посилання та видаляє всі повідомлення з сервера, що містить будь-які посилання. Facebookmail.com є одним з URL-адрес, які використовуються спамерами для обдурювання користувачів. На думку експертів, хакери мають автоматичний механізм відправки фальшивих повідомлень в середньому до 18 друзів за один раз.

Кожного разу, коли Facebook видаляє шкідливі посилання зі свого сервера, інші посилання потрапляють на місце іскореного, тактика, яку хакери використовують, щоб переконатись, що вони збирають фінансову та особисту інформацію з максимально можливої ​​кількості користувачів Facebook. Тим не менше, команда безпеки Facebook відстежує всі фальшиві посилання, поширювані в мережі хакерів. На думку експертів, користувачі Facebook повинні відкривати свої електронні листи, відправлені з Facebook з обережністю. Facebook надсилає електронні листи з URL-адреси Facebook.com, яка також є вихідною мережевою URL-адресою.

Вам, можливо, потрапили фішингові посилання, відкривши спам-лист, надісланий спамерами. Відчуття наслідків може допомогти запобігти цьому, щоб це сталося з вашими друзями, обмінюючись повідомленнями про те, як спамери користувались користувачами Facebook, надіславши їм спам-повідомлення. Безпека є однією з пріоритетів Facebook. Зберігайте свій обліковий запис безпечно, встановлюючи анти-шкідливе програмне забезпечення, щоб фільтрувати спам-повідомлення Source .

November 28, 2017