Back to Question Center
0

Semalt Експерт: чому кнопки для веб-сайтів виявляються в Google Analytics

1 answers:

Інтернет допомагає численним підприємствам досягти успіху в Інтернеті за допомогою своїх електронних комерційних проектів. Точно так само існує однакова частина загального процесу, який хакери та інші зловмисні люди намагаються здійснити за допомогою онлайн-спроб. Більшість підприємств отримують своїх клієнтів в Інтернеті через створення успішних компаній електронної комерції. За допомогою цифрового маркетингу можна включити численні спроби спам-листів повністю зникнути з папки "Вхідні". Перш за все, навички цифрового маркетингу привносять нові інструменти для автоматизації процесів, таких як автоматизація пошукової системи (SEO) .

Деякі інструменти інтернет-маркетингу піддаються атакам спаму. Потрібно заблокувати спрямований спам на деякі з цих інструментів, щоб зробити весь час перегляду вашого веб-сайту безпечним. Пам'ятайте, що безпека вашого сайту залежить від способів боротьби зі спамом, щоб блокувати спам-перехід. Ви можете захистити інформацію вашого відвідувача, а також стабільність вашого бізнесу. Google Analytics - це стандартний інструмент SEO, який більшість веб-майстрів може виявитися корисним для більшості маркетингових кампаній. Можливо блокувати спам рефералів, таких як кнопки для веб-сайту в Google Analytics .

Ліза Мітчелл, менеджер з успішності клієнтів Semalt , пояснює тут, як заблокувати спрямований спам, як кнопки для веб-сайту.

У Google Analytics ви зможете відмовитися від трафіку, що надходить з певних доменів. Можна автоматизувати способи, які можуть позбавити вашу інформацію аналітики від даних про спам-реферал. Деякі з цих показників змінити аналіз бізнес-даних, що веде до помилкової статистики.

Є кілька методів, які веб-майстри можуть використовувати для забезпечення своїх веб-сайтів за допомогою кнопки «Веб-сайт» або «Дародар»:

Використовувати захищені електронні листи

Використання захищеного постачальника електронної пошти для захисту ваших відвідувачів від хакерів є хорошим кроком. Деякі з загальних доменів, що містять спам-реферал, надходять з невідомих джерел. Постачальники електронної пошти можуть захищати вашу аудиторію від таких листів. Вони також блокують попередній перегляд зображень, які можуть призвести до більш важких спроб зламати.

Використовувати фільтри

У Google Analytics ви можете використовувати кнопки для фільтрування спаму веб-сайтів, щоб блокувати спам-реферал зі своїх даних на веб-сайті. Ви можете збирати точну інформацію про ефективність вашого веб-сайту, а також отримати численні переваги. Крім того, ви можете забезпечити надійну присутність в Інтернеті для вашого домену через заходи безпеки на своєму веб-сайті.

Сенсибілізувати користувачів

Тримайте свою аудиторію в інформації про SEO, що стосується ефективності вашого веб-сайту. Їм потрібно знати, коли і як ігнорувати спам-реферал, наприклад злодіїв із кредитними картками.

Висновок

Кожен веб-сайт електронної комерції містить безліч способів, за допомогою яких люди можуть отримати значну ринкову можливість. Успішні компанії здійснюють компанії електронної комерції, щоб зробити їхні веб-сайти залучати багатьох клієнтів з багатьох куточків земної кулі. Через цифровий маркетинг, можна отримати трафік людей, які є потенційними клієнтами. У тій же мірі, багато людей можуть захотіти залучити відвідувачів з різних джерел, щоб допомогти у процесі продажу. Необхідно заблокувати спрямований спам на панелі адміністратора Google Analytics і заощадити ваш бізнес від масових втрат. Цей посібник із SEO пояснює, чому і як зупинити "Дародар" і "Кнопки для спаму" для переадресації веб-сайтів у вашому Google Analytics Source .

November 29, 2017