Back to Question Center
0

Semalt Експерт: блокування трафіку трафіку в Google Analytics раз і назавжди

1 answers:

Якщо ви регулярно користуєтеся Google Analytics, ви, мабуть, хочете знати, як отримати якісний трафік на ваш веб-сайт. Коли справа доходить до реального трафіку людей, існує деяка пошукова система , оптимізація та техніка соціальної медіа. Нещодавно повідомлялося, що боти та фальшивий трафік складають п'ятдесят відсотків всього трафіку на типовому сайті. Ми сподіваємось, що більша частина цього трафіку усувається з Google Analytics за допомогою різноманітних інструментів та методів.

Раніше було легко позбутися роботів, і ми були впевнені, що боти ніколи не обробляють JavaScript. Сама Google Analytics використовує JavaScript, тому боти не можуть відображатися в Google Analytics. Але зараз ця тенденція змінилася, оскільки хакери наразі набагато розумніші, ніж будь-коли, і знають всі способи руйнування вашого веб-сайту. Крім того, з розповсюдженням jQuery, веб-сайти та додатки з однією та двосторінкою можуть бути легко захоплені хакерами. В даний час бот може обробляти JavaScript та всі відповідні файли, завдаючи шкоди вашій Google Analytics, а також її звітів. Точно так само це може пошкодити веб-браузери, приносячи трафік, не пов'язаний з людьми, на ваш веб-сайт. Якщо сьогоднішні пошукові системи та сканери не обробляють JavaScript, більшість трафіку, не пов'язаного з людьми, можна позбутися, і трафік з бота може бути швидко вилучений. Однак, це виглядає як неможливо, оскільки JavaScript є обов'язковим для пошукових систем, а також Google Analytics.

Макс Белл, провідний експерт з Semalt , наводить деякі корисні проблеми у цьому відношенні.

Існують як злі розумні боти, так і позитивні боти, які продовжують сканувати ваш сайт і його вміст для своїх зловмисних цілей. Деякі боти сканують ваші сайти, щоб постраждати на веб-серверах і збільшувати витрати власників сайтів.

Було б неправильним сказати, що пошукові пошукові машини Google виключені з Google Analytics, і вам не потрібно змінювати їх налаштування вручну. Тим не менш, інші типи ботів важко вирішити і не дотримуватися директив, які були викладені у файлах robots.txt веб-сайту або в метатегів. Вони продовжують сканувати ваші веб-сторінки і дають вам жахливі результати. Хороші боти, однак, не дозволяють надсилати запити на сервери Google Analytics, щоб захистити ваш сайт. На сьогоднішній день погані боти складають понад тридцять відсотків усіх веб-трафіку, відповідно до звітів Інкапсули. Виявилося, що це обов'язкове рішення, щоб ми могли відфільтрувати погані боти з нашої системи Google Analytics та її звітів. Це дозволить зберегти як нашу інформацію, так і наш веб-сайт від підробленого трафіку, а також ботів.

Що можна зробити про це?

Є різні стратегії виключення ботів з Google Analytics. Деякі речі, про які слід пам'ятати, є:

1.Для того, щоб видалити як відомих, так і невідомих ботів, слід обов'язково встановити прапорець у розділі "Перегляд адміністратора" .

2. Ви повинні виключити ботів, а також заблокувати їх IP-адреси.

3. Ви можете позбутися ботів за допомогою агенцій користувача, які забезпечують легше та швидше процес ідентифікації.

З огляду на це, ви можете легко зберегти свій сайт від можливих ботів Source .

November 29, 2017