Back to Question Center
0

Semalt дає звукові причини для використання Twitter в класі

1 answers:

Не варто було б сказати, що Twitter є однією з найпопулярніших і дивовижних веб-сайтів для соціальних мереж. Це неймовірна мережа з великою кількістю інструментів, які допоможуть як підручникам, так і студентам приєднатися.

Поки що Twitter стає найпотужнішим сайтом соціальних мереж, коли справа стосується бізнесу, просування сайту, неприбуткових причин, подій та освіти. Ось, Ендрю Дейхан, менеджер проектів Semalt, керуючий успіхом Semalt , розповів про чудові способи використання Twitter у класі на кращому рівні.

Події та оголошення в класі

Однією з найкращих та найбільш вражаючих переваг використання Twitter у класі є те, що це робить класові події та оголошення легшим та швидшим. Ви можете ділитися інформацією про майбутні події, тести, вікторини та все, що ви відчуваєте, є важливим для студентів. Ви навіть можете використовувати Twitter для публікації проектів, завдань та спеціальних подій в Інтернеті. Дати іспитів також можуть бути оголошені через цей сайт соціальної мережі. Oldук студенти можуть зв'язатися з новими студентами, і всі вони можуть спілкуватися один з одним через сторінки Twitter і спільноти.

Сприяння поточним дискусіям

Наші вчителі та студенти можуть сприяти поточним дискусіям у Twitter після закінчення сесії, що допоможе новачкам навчитися багатьом новим новинам. Ви зможете записувати лекції та всі невеликі подробиці та завантажувати їх у Twitter. Різні студенти, які готові до вступу до свого коледжу, можуть отримати користь від цих відео та аудіозаписів, а також дає можливість вчителям дізнатись усе про їх недоліки, а також про проблеми студентів .

Відстеження кар'єрного росту

Молоді учні, які вивчають різні кар'єри та галузі, можуть знаходити інформацію та відповідний вміст у Twitter. Для вчителів дуже зручно ділитися корисними речами в Інтернеті, щоб все більше і більше студентів могли отримати користь. Іншими словами, ми можемо сказати, що Twitter - чудовий спосіб взаємодіяти з вашими вчителями чи студентами, щоб ви могли допомогти один одному вибрати потрібну кар'єру. Через Twitter наші вчителі можуть навчати своїх студентів та поділитися роботою з посадами в межах та за межами кампусу, щоб вони могли відповідно подавати свої заяви.

Творчість письмові вправи

Для вчителів дуже просто створювати та ділитися письмовими вправи в Інтернеті. Замість того, щоб відправляти проекти всім студентам вручну, наші вчителі можуть завантажувати їх на Twitter, щоб учні позаштатної школи також могли дізнатися щось нове з цих вправ. Запропонуйте студентам брати участь у цих вправ у межах та поза межами класу, а також зробити їх доступними як на Facebook, так і на Twitter. Переконайтеся, що ви вставили правильні хеш-теги у твітів, щоб ваш вміст залишався доступним для великої кількості людей.

Блоги та соціальні медіа

Наші вчителі можуть навчити своїх учнів, як заробити гроші в Інтернеті через Twitter. Це чудова платформа для обміну вашими повідомленнями в блозі та залучення все більше людей. На Twitter, важливо написати ефективні історії, які заохочують все більше і більше людей брати участь у ваших онлайн-і офлайнових класах Source .

November 29, 2017