Back to Question Center
0

Semalt дає п'ять причин, щоб виключити фальшивий трафік з вашого сайту

1 answers:

Ви маркетолог або власник веб-сайту, що працюють над покращенням ваших доходів від продажів? Чорна п'ятниця - це один з найкращих днів упродовж усього року, який може зробити ваш продаж разити. Статистика показує, що продажі на суму понад 3 мільярди доларів були зареєстровані у Чорній п'ятницю 2016 року. Цього року очікується, що обсяг продажів збільшиться до 3,36 мільярда доларів, що на 9,4 відсотка приріст порівняно з минулим роком.

Щороку на веб-сайтах електронної комерції зустрічаються понад 20 мільйонів відвідувачів, де 20% відвідувачів є ботами та веб-павуками. Кожен веб-контент, який пропонує послуги в Інтернеті, хотів би отримати чіткі та точні дані у своїх звітах Google Analytics.

Погані боти можуть зіпсувати продажі у Чорній п'ятницю та змістити кампанію оптимізації пошукової системи у неправильному напрямку. Погані боти не впливають на отримання доходів та продажів, а також на операції B2B та B2B компаній в Інтернеті. Погані боти, внутрішній трафік та веб-павуки можуть негативно вплинути на ваші дані та звіти Google Analytics. Олександр Пересунко, менеджер з успішності клієнтів Semalt , наводить наступні п'ять способів, які можуть негативно вплинути на продажі та доходи Чорної п'ятниці:

1. Неточні звіти про веб-сайт

Погані боти працюють, щоб переконувати дані вашої GA, забруднюючи трафік, що рухається на ваш сайт. У довгостроковій перспективі це стає трохи суєті, щоб відрізняти справжній та підроблений трафік на інформаційній панелі Google Analytics вашого веб-сайту. Неправильне тлумачення даних у звітах GA може призвести до неправильних ділових рішень. Виключіть трафік з трафіку з ваших даних за допомогою інструментів GA, щоб уникнути різкого падіння вашої чорної п'ятниці порівняно з минулим роком..

2.Дисторизований користувацький досвід

Погані боти негативно впливають на веб-сайти електронної торгівлі, сповільнюючи їхню загальну ефективність. Цей сценарій має негативний вплив на користувача, який натискає після відвідування сторінок з повільною швидкістю. У кінцевому підсумку відвідувачі переходять на інші сайти, щоб завершити свої покупки.

3. Привиди Візки

Відмова від кошика була однією з ключових стратегій, що використовуються ботами для залучення справжніх покупців та відвідувачів на шкідливі веб-сайти. Погані боти працюють, щоб замінити деякі замовлення на продукти, щоб запобігти законним відвідувачам доступ до справжніх продуктів. Прицільні візки можуть негативно вплинути на продаж чорної п'ятниці та збільшення доходу. Не дозволяйте поганим ботам приймати це майбутнє від вас. Блокуйте трафік Darodar і бота з веб-сайту електронної комерції, додавши новий фільтр на своєму сайті.

4. Підробка руху

Блокування трафіку, внутрішній трафік та фальшивий трафік можуть негативно вплинути на продаж Чорної п'ятниці. Це трюки власників веб-сайтів та маркетингових консультантів, щоб вважати, що рух на свої сайти є реальним. Власники веб-сайтів повинні стежити за тим, щоб не платити долари за трафік, створений поганими ботами.

5. Операційна втома

Шостий трафік становить більше 58% трафіку в Інтернеті. Генерований внутрішній трафік і трафік з бота можуть придушити ваш веб-сайт у пікові години. Бот-трафік може призвести до втрати доларів і часу. Досягніть більшого обсягу продажів і доходів у вашій чорній п'ятницю, блокуючи небажаний трафік із вашого веб-сайту.

Блокування трафіку може негативно вплинути на отримання доходу вашого веб-сайту та його зростання. Забезпечення того, що ви отримуєте чисті та точні дані у вашому Google Analytics, є надзвичайно важливим. Не робіть непотрібних платежів спамерам, виключивши фальшивий трафік на своєму веб-сайті Source .

November 29, 2017