Back to Question Center
0

Semalt: 7 типів вмісту, які можуть перебільшити вашу марку

1 answers:

Для багатьох людей це незрозуміло, який тип статті вони повинні створювати для своїх блогів. Світ контенту повний інформації. Обсяги статей пишуться кожен день. Вміст надходить у вигляді публікацій в блозі, новинних статей, електронних книг, соціального змісту та інфографіки. У будь-якому з способів він повинен бути привабливим та інформативним. Крім того, ви повинні додати деякі посилання у вашому вмісті, щоб створити інформованість серед людей про ваш бренд. Останніми місяцями люди приділяють більше уваги інтернет-магазинам, тому для них це чудова можливість створювати для них контент.

Тут Джейсон Адлер, провідний експерт з Semalt , розповів про типи вмісту, які залучені до великої кількості людей, і є інформативними та цікавими.

1. Авторитетні повідомлення в блозі

Автоматичні повідомлення в блозі - це гарна ідея. Вони повинні бути перевірені фактом і повинні перетворити ваш бренд. Не варто було б сказати, що якісний вміст може призвести до революцій у ваших маркетингових стратегіях. Іншими словами, це може допомогти вам спростити маркетингові та рекламні кампанії. Наприклад, якщо ви написали інформативну статтю про свій бренд, клієнтам не доведеться нікуди їхати, щоб більше дізнатися про свої продукти та послуги. Вона, врешті-решт, покращить показники утримання клієнтів і може значно збільшити кількість переходів .

2. Інфографіка

Інфографіка написана та поділена на значну кількість. На сьогоднішній день маркетинг стає витонченою та конкурентоспроможною галуззю, і контент відіграє важливу роль у розумінні вашого бренду у всьому світі. Ви повинні інвестувати в пошукову оптимізацію. Переконайтеся, що у вашому тексті включено доречні ключові слова, а ваш вміст є привабливим. Крім того, ви б створили перевагу соціальних мереж, щоб світ знав про ваш бренд..Ви також повинні розробити маркетингові кампанії електронної пошти для кращих результатів.

3. Позиції виборчих думок

Вигадані думки частин, що багато людей люблять читати. Ви можете писати та публікувати їх, гарантуючи, що якість не буде скомпрометована. Коли мова йде про присутність в Інтернеті, ви можете її диверсифікувати, вклавши значні кошти у якісний контент. Важливо, щоб ви розробляли власний блог або веб-сайт, створювали інфографіки, публікували відео та навчальні посібники та залучали людей до інших подібних стратегій. Вміст легко індексувати в пошукових системах, якщо він не містить плагіату та граматичних помилок.

4. Вміст вмісту

Статті з проханням легко писати і можуть завершити ваш бренд. Вона повинна бути добре написана, щоб ваші конкуренти заздрили брендом. Є багато способів створення якісного контенту. Ви повинні переконатися, що ваш контент має конкурентоспроможні ключові слова, і він краще оцінюється в результатах пошукової системи. У світі Інтернету, де щоденно публікуються мільйони статей, створення якісного контенту є одним із найскладніших, але все-таки необхідних речей.

5. Оригінальні дослідницькі фрагменти

Ви повинні написати оригінальні дослідження для своєї аудиторії. Багато статей, написаних сьогодні, розгорнуті або переписані. За таких обставин, коли ви пишете оригінальні дослідницькі статті, ваші шанси отримати багато відвідувачів в кінцевому підсумку збільшуються. Вони виділяються як унікальний голос вашої марки та можуть бути написані оптом.

6. Тенденційний вміст

Якщо ваша аудиторія хоче модних тем, це ідеально підходить для написання та залучення великої кількості трафіку на ваші веб-сторінки. Тенденційні матеріали можна шукати в Google, і ви повинні писати їх без шкоди для якості. Найбільш підходящими галузями для таких тем є мода, розваги, політика, технології та соціальні медіа.

7. Відео

Можна спілкуватися з вашою аудиторією за допомогою відео. Насправді, відео набагато краще, ніж письмовий вміст і залучення великої кількості людей. Ви повинні публікувати унікальні відео, щоб залучати трафік на свої веб-сторінки Source .

November 29, 2017