Back to Question Center
0

Semalt: 5 причин, через які не вистачає хітів на сайті

1 answers:

Нижче наводиться список з п'яти областей, які регулярно ігноруються, оскільки власник або не розуміє, як вони працюють, або як їх обробляти. Зверніть увагу, що зміни негайно не дають позитивних результатів і вимагають терпіння.

Джейсон Адлер, менеджер з успіху клієнтів Digital Services , пояснює тут найбільш поширені помилки в SEO.

1. Не достатньо вмісту

В даний час пошукові машини , особливо Google, ставляться до важливості якості вмісту та встановлюють свої алгоритми, щоб переконатися, що вони лише захоплюють хороший вміст. Низькоякісний вміст та загальний веб-сайт є попередником низьких показників веб-сайтів та мінімізацією трафіку - охранной. Крім пошукових систем, соціальні медіа також опосередковано впливають на рейтинг та трафік веб-сайтів .

Зміст, який, безумовно, збільшить трафік, задовольняє всі поради щодо копірайтингу, що працюють після роботи Panda та Penguin, опубліковані на високо авторитетній сторінці, добре досліджені та об'єктивні .

2. Призначення високих конкурсних слів

Це в основному стосується пошукових систем. Багато сайтів конкурують, щоб бути на першій сторінці SERP, яка має лише десять слотів. Пошукові машини намагаються відобразити найбільш надійні сайти на цих десяти позиціях. Більшість із цих сайтів знають про найбільш популярні ключові слова, що використовуються на ринку..Через це конкуренція, спроба оцінити ті ж популярні ключові слова для майбутнього веб-сайту складно .

Оскільки популярні ключові слова не підлягають питанню, альтернативою є використання довгої сліду. Включіть довготривалі ключові слова при використанні інструмента добору ключових слів Google, оскільки вони мають меншу конкуренцію. Трафік веб-сайту може бути не меншим, ніж популярні ключові слова, але це відмінний спосіб збільшити сприйняття довіри пошуковими системами .

3. Повільний веб-сайт

Google використовує швидкість як фактор рейтингу, оскільки бажає максимально збільшити свій досвід користувачів. Тим не менш, клієнти частіше переглядають веб-сайт із швидким завантаженням. Якщо він завантажується повільно, користувачі вийдуть з цієї сторінки. Сайт або сторінка можуть отримувати трафік рефералів з інших джерел, але не відповідає мінімальної швидкості завантаження 4-5 секунд, завдяки чому відвідувачі залишають, не переглядаючи нічого. Якщо час завантаження збільшується на веб-сайті, то, напевно, поліпшення веб-сайтів, яке також збільшує трафік. Це також збільшує шанс появи на перших десяти слотах.

4. Хіт Панди або Пінгвіна

Зміни в алгоритмі пошукової системи можуть впливати на те, як веб-сайт розміщується на SERP, а отже, на кількість отриманого трафіку. Якщо Panda або Penguins потрапляють на ваш сайт, то трафік, як і раніше, суттєво знижується щодня. Порівняйте звіт Google Analytics, коли трафік починає знижуватися, коли Google оновлює свій алгоритм. Якщо є кореляція, то продовжуйте робити деякі зміни, щоб відновити трафік веб-сайту.

Якщо воно не було жодним з двох, то, можливо, він ще молодий, вміст мало, немає жодних свідчень про використання соціальних мереж, відсутність альтернативних джерел трафіку або внесення однієї або кількох помилок в SEO. 8)

5. Наймана неправильна фірма SEO

На сьогоднішній день в Інтернеті є багато самозваних спеціалістів з SEO. Вибір неправильної компанії SEO може коштувати бізнес своєї мережі та інших можливостей. Не вірте все, що з'являється в інтернеті. Перевірте та підтвердьте кожну людину або групу, яку ви берете, для аналізу SEO.

November 29, 2017