Back to Question Center
0

Сегменти Google Analytics - Практика семела

1 answers:

Коли мова йде про обговорення Google Analytics з іншими, ви повинні були чути "Я шукаю поради", "Я ніколи не використовував Google аналітики" та інші подібні речі. Артем Абгаран, експерт Semalt , зазначає, що важливо використовувати сегменти в Google Analytics, якщо ви хочете отримати достатню кількість відвідувачів на вашому веб-сайті.

Що таке сегмент?

У Google Analytics сегмент - це спеціальний тип даних або техніка, що дає уявлення про якість трафіку. Аналітика Google пропонує нам великі шанси підвищити загальну ефективність сайту та сеансів, а також показник відмов користувачів. Якщо ви хочете мати уявлення про те, які типи сторінок чи статей отримують більше переглядів і скільки органічних переглядів ваш сайт отримує, ви повинні зробити це за допомогою сегментів GA - free real money casino no deposit. Це також допоможе вам скоротити свої дані, щоб ви могли отримувати більш конкретні результати, ніж раніше .

Чому вам потрібні сегменти?

Дозвольте мені сказати вам, що ваш веб-сайт та його дані не можуть бути захищені або адекватно агреговані без сегментації. Це може допомогти вам зробити правильні висновки. Фахівці стверджують, що всі дані та інформація в сукупності є лайкою, тому потрібно отримати сегментацію. Наприклад, якщо ви хочете забезпечити якість відвідувачів вашого сайту, ви повинні розділити свою Google Analytics та її дані на сегменти та створити релевантні фільтри..Дані агреговані таким чином, що ви не можете створювати стратегії без належної сегментації. Ви можете продовжувати рекламувати свій веб-сайт і продукти в Інтернеті, але використовувати їх не можна, оскільки ви не збираєтеся отримувати будь-які продажі чи взаємодію з користувачами.

Як створити сегмент у Google Analytics?

Якщо ви хочете побудувати сегменти в Google Analytics, перше, що вам потрібно зробити - це редагувати фільтри та перейменовувати їх на основі характеру вашого сайту. Дозвольте мені тут сказати вам, що сегменти легко редагувати, видаляти або перейменовувати, але ви не можете видалити фактичні дані, оскільки це може пошкодити ваш веб-сайт у цілому. Для багатьох з нас ніколи не було важливо створювати сегменти, але без цього ви не можете бути впевнені в отриманні якісного трафіку з пошукових систем .

Типи сегментів

Є два основних типи сегментів, сегменти системи та користувацькі сегменти. Системні сегменти - це те, що пропонують фіксовані функції та параметри в Google Analytics, і їх не можна змінювати після створення. Однак вони можуть бути скоректовані з вашими цільовими сторінками, а також профілями соціальних мереж. Системні сегменти корисні, оскільки вони зручні для мобільних пристроїв і можуть отримати багато переглядів із мобільних пристроїв. Спеціальні сегменти складніші та менш популярні, ніж сегменти системи. Вони також пропонують різні варіанти вибору в Google Analytics. Наприклад, ви можете створювати сегменти, які відфільтрують відвідувачів, які витрачають менше 30 секунд на своєму веб-сайті. Також можна створювати сегменти, щоб отримати націлені на країну представлення даних на ваших веб-сторінках. Все це покращить загальну ефективність вашого сайту, і якість вашого трафіку буде поліпшена в цілому .

November 29, 2017