Back to Question Center
0

Різні типи ключових слів - Semalt Експерт

1 answers:

Одна з найкращих способів веб-майстра або власника звичайного сайту - зрозуміти оптимізацію пошукової системи та різні типи ключових слів. Щоб отримати кращі оцінки результатів пошуку, важливо використовувати різноманітні ключові слова у вашому вмісті та мудро вибирати ключові фрази. Не можна було б сказати, що не всі фрази і ключові слова рівні. Деякі з них працюють краще, а інші не дають якісних результатів. Все залежить від того, як ви вибираєте свій набір ключових слів і яка ваша цільова аудиторія. У ході цієї статті Ендрю Дьян, менеджер з успішності клієнтів компанії Semalt , розповідає про різні типи ключових слів і про належне їх використання - www samsung lebanon.

Ключові слова

Ключовими ключовими словами є ті ключові слова, які можуть значною мірою визначити вашу марку. У AdWord існує цілий ряд ключових слів, і ви можете вибрати комбінацію фраз, варіантів і слів для створення фірмових ключових слів для себе. Найкращі приклади - Pixelbuilder, Digital Agencies, Leeds, Facebook та інші. Усі вони є фірмовими ключовими словами та можуть бути використані у всьому вашому вмісті для покращення результатів пошуку.

Було б неправильним сказати, що ключові ключові слова мають бути частиною стратегій оптимізації пошукової системи. Отже, ви мусите вибирати їх мудро, оскільки вони підвищать довіру та видимість вашого сайту..Ви повинні бути знайомі з тим, як знайти фірмові ключові слова та як правильно писати зміст. Там повинна бути комбінація ключових слів, особливо якщо ви запустили новий бренд, і його ім'я невідоме більшості людей в Інтернеті .

Без маркування ключових слів

Як ми вже згадували, що фірмові ключові слова та фрази містять назву вашої марки, небажані ключові слова є такими, що не мають нічого спільного з вашим брендом. Замість цього ви використовуєте їх, щоб добре оцінювати свій сайт у результатах пошукової системи. Наприклад, Leeds Marketing, Digital Agency, NET агентства, компанія Leeds і так далі. Усі вони є небачених ключові словами і можуть бути використані у вашому вмісті для отримання хороших звань. Вони також можуть бути пов'язані з вашими продуктами, послугами та вашим місцезнаходженням. Без маркування ключових слів можна використовувати з рядом комбінацій та фраз. Крім того, ви можете вставити кілька варіантів і унікальних текстів, щоб отримати ваш сайт у верхній частині Пошуку Google .

Ключові слова з коротким хвостом

Ключові слова короткого хвіста є короткими словами і повинні використовуватися в широкому діапазоні тексту. У тексті ви можете використовувати багато ключових слів із коротким хвістом, щоб отримати якісні результати, але переконайтеся, що вони відповідають вашим брендам і цільовій аудиторії. Короткі ключові слова хвоста є більш загальними, ніж довгі ключові фрази, і їх можна використовувати кілька разів, мотивуючи людей купувати ваші послуги та продукти. Деякі з кращих прикладів - цифрове агентство, розробка веб-сайтів, веб-агентства, веб-розробник та інші.

Ключові слова довгого хвоста

Ключові слова довгої хвороби є більш всеосяжними та точнішими, ніж короткі фрази фраз і ключові слова. Ви можете використовувати їх окремо або поєднувати їх з різними фразами, щоб отримати відмінні результати. Наприклад, мій бренд є цифровим. Тут ви повинні написати назву свого бренда та обговорити деякі інші бренди того ж типу, щоб залучити все більше і більше користувачів. Ви можете змінювати або змінювати довгі ключові фрази за ключовими словами відповідно до ваших вимог та очікувань.

November 29, 2017