Back to Question Center
0

Прохолодний методи SEO від Semalt до потрійного пошукового трафіку

1 answers:

Людям потрібно зрозуміти, що, покладаючись на SEO, вони можуть значно збільшити трафік свого сайту. Отримання найкращих рейтингів покращить видимість сайту, що означає більше конверсій і збільшення доходів. Нижче наведено перелік вдосконалених методів SEO, підготовлених Ніком Чайковським, старшим менеджером з успішності клієнтів Semalt , що підвищить пошуковий трафік - konditsioneer autolet.

Завершіть SEO-аудит

Це допомагає з'ясувати, чому сайт не отримує достатньо трафіку. Аудит в SEO - це техніка, яка допоможе залучити і утримати клієнтів. Речі, на які слід звернути увагу, - це метатези та описи, оптимізовані ключові слова та оптимізація URL-адреси. Переконайтеся, що всі сторінки та публікації мають правильні формати, зображення мають теги ALT і підтверджують життєздатність посилань на контент.

Дізнайтеся про потреби користувачів

Оскільки компанія Google є великою компанією з даними, вона займається великою кількістю інформації з кількох компаній. Тому потрібно зосередити увагу на інтересах та потребах цільової аудиторії. Відгуки клієнтів - це відмінне місце для джерела даних для включення в маркетинг контенту. Використовуйте Quora, зверніться до Google Analytics, перегляньте, які публікації отримують найбільшу частку та прокручуйте коментарі відвідувачів .

Створення оптимізованих цільових сторінок

Чим більше число цільових сторінок, тим більша ймовірність отримання більшого обсягу пошукового трафіку. Домашня сторінка важлива, але також важливо ініціювати здорові відносини через цільові сторінки. Хороші цільові сторінки не мають навігації, мають зацікавлений вміст та функцію дзвінка до опції..

Створення веб-сайту для мобільних пристроїв

Для власників бізнесу важливо переконатися, що сайт добре працює на мобільному пристрої. Відповідний веб-дизайн означає, що користувачі можуть переглядати настільні веб-сторінки на своїх мобільних пристроях .

Використання інфографіки для збільшення трафіку

Інфографіки тепер популярні, оскільки вони швидко надають складну інформацію. Графік повідомляє більше вмісту, ніж текст. Створення інфографіки є простим, тому що лише потрібно досліджувати статистику, а потім створити її.

Використовуйте RankBrain для оптимізації вмісту

RankBrain - це штучний інтелект, який дозволяє проводити аналіз результатів пошуку. Вона намагається створити зв'язки між пошуковими запитами людей та ключовими словами високого рівня .

Майте принаймні 1890 слів на кожному посту

Середнє число слів, що містяться на сторінках, що з'являються у верхній частині сторінки, було визнано 1890 відповідно до Backlinko. Хитрість полягає в тому, щоб переконатись, що деталь охоплює кожну тему, щоб створити цінність для відвідувача.

Включити обхідний пост

Позачерговий пост є тим, коли власник оригіналу проводить співбесіди з кількома людьми, що займаються цією темою, і складають список найкращих публікацій. Це допомагає створювати нові уявлення про те, як краще робити речі та покращувати візити.

Використовувати соціальні медіа для розміщення цінного вмісту

Соціальні медіа можуть сприяти створенню довіри та збільшенню трафіку. Повноваження щодо домену та авторитет сторінки дуже важливі, коли мова йде про повідомлення в блозі. Потрібно використовувати публікацію блогу на веб-сайті за допомогою соціальних мереж, щоб забезпечити більшу владу.

Розширений внутрішній глибокий зв'язок SEO

Глибоке зв'язання включає в себе вбудовування деяких текстів, які посилаються на інші сторінки, що існують на інших сторінках. Він допомагає Google визначити глибину, до якої потрапляють сторінки сайту, щоб вона могла індексувати їх більше. Люди часто залучають більше трафіку на домашню сторінку і забули про внутрішні сторінки .

Покращення нижчих рейтингових сторінок, відправляючи сік з посиланням

Якщо у вас декілька сторінок, які мають нижчу позицію, ви можете повернутися на них на сторінках вищих владних структур. Ці вихідні посилання походять від високо авторитетних, що є вказівкою Google, що вміст на цих сторінках також відмінний.

Посилання на зовнішній сайт із високим доменним повноваженням

якщо поточна сторінка є такою, що займає нижчу позицію, можна пропустити сік з високопоставлених доменів, щоб підвищити надійність сайту, тим самим покращивши його рейтинг.

Сканування можливостей зламаних посилань у Вікіпедії

Завжди стежте за недоліками на Вікіпедії, наприклад, цитатами або мертвими посиланнями, і створюйте публікацію, що деталізує цю тему. Це чудовий спосіб створити посилання на сайт.

Пошук та використання конкурентів Ключові слова для SEO

Можна зробити короткий проріз і використовувати вже досліджені ключові слова, щоб стати високим у видавцях. Тому завжди переконайтеся, що в циліндрі використовуються його конкуренти .

Використовуйте копію AdWords для онлайнового SEO

AdWords вже оптимізована та служить іншим шляхом, через який власники веб-сайтів можуть шукати від своїх конкурентів, щоб мати уявлення про те, які ключові слова використовувати.

Використовуйте кілька ключових слів у назві SEO

Необхідно використовувати кілька ключових слів у назві веб-сторінки, яка з'являється в SERP. Це збільшує ймовірність залучення відвідувачів на сайт.

Контроль статистики з консолі пошуку Google

Пошукова консоль Google допомагає виявити будь-які можливі помилки, що впливають на сайт, які можуть вплинути на їхні пошукові рейтинги.

Оновлення старого змісту

Весь вміст корисний для користувача. Власники веб-сайтів можуть повторно використовувати старий вміст, регулярно оновлюючи старі повідомлення. Є старі повідомлення, які все ще генерують трафік. Використовуйте їх, щоб перемогти конкурентів.

Переглянути старі пости

Якщо є старі статті, які так добре не виконувалися, все одно їх можна оновити та оновлювати, щоб забезпечити їх поліпшення.

November 29, 2017