Back to Question Center
0

Пошукова оптимізація - Semalt Експерт

1 answers:

Пошукова оптимізація, також відома як SEO, стосується маніпуляцій із видимість результатів пошуку веб-сайту. Експерт Semalt Ендрю Дьян пропонує вам ознайомитись з такими функціями SEO:

  • Редагування вмісту
  • Редагування HTML
  • Редагування кодування
  • Просування сайту

Приклади провідних пошукових систем - це Yahoo, Google і Bing, які в даний час використовують стратегію використання SEO для мобільного пошуку. Ці движки використовують сканери, які здатні знаходити сторінки, пов'язані з індексами сторінок інших пошукових систем .

Індексація пошукових систем

Пошукові системи, які мають індексовані функції, ефективніші, ніж ті, які не є. Приклади пошукових систем, які були закриті через те, що вони потребували ручного подання та огляд людини для редакційних статей, є DMOZ та каталог Yahoo. Прикладом індексованої пошукової системи є Google, яка використовує Консоль пошуку Google, яка передбачає створення та подання каналів XML Sitemap. Це дозволяє знаходити всі сторінки, навіть ті, які не можуть бути виявлені автоматично за посиланнями.

Попередження сканування

Небажаним змістом можна запобігти досягненню пошукових індексів професійними веб-майстрами, відповідальними за запобігання доступу павуків до файлів і каталогів. Це робиться файлом robots.txt, який знаходиться в кореневому каталозі домену..Метатег також доданий до файлу robots.txt для підвищення ефективності.

Як збільшити популярність веб-сторінки?

Значну популярність веб-сторінки можна збільшити кількома способами:

  • зшивання
  • Використання вмісту, який має релевантні ключові слова
  • Постійне оновлення змісту
  • Додавання відповідних ключових слів до метаданих веб-сайту
  • Нормалізація URL-адреси
  • Використання канонічного елемента зв'язку

Методи SEO

SEO використовує методики, які поділяються на три групи: Black Hat, White Hat і Grey Hat. Технологія White Hat дає довгострокові результати, в той час як технологія Black Hat виробляє результати, які тривають протягом короткого періоду часу. Крім того, техніку White Hat законно, а техніка Black Hat нелегітимна. Техніка Gray Hat являє собою комбінацію технологій Black and White Hat. Це, в основному, полягає в покращенні рейтингу веб-сайтів , а не в наданні користувачам гідного вмісту.

Маркетингова стратегія

Дійсно, SEO є ефективним інструментом! Однак його можна використовувати для кожного веб-сайту. Залежно від сайту та його ніші та мети, краще іноді використовувати певні інтернет-маркетингові стратегії, як платні рекламні кампанії. Найголовніша різниця між SEO та SEM - це пріоритет рейтингу результатів пошуку, який може або бути платним, так і неоплаченим. СЕМ є орієнтованою на орієнтацію, тоді як SEO є орієнтованою на релевантність .

Юридичні прецеденти

Google засудив компанію SearchKing у жовтні 2002 року, стверджуючи, що Google становить злочинне втручання. SearchKing стверджував, що Google зробив це, запобігаючи розповсюдженню спаму. Проте справи було скасовано в 2003 році, оскільки SearchKing не подав претензію Source .

November 29, 2017