Back to Question Center
0

Поради щодо маркетингу соціальних мереж від експертів Semalt

1 answers:

Ви хочете покращити маркетингові стратегії соціальних мереж? Є багато порад та підказів, щоб зробити це можливим, але найкращі поради з соціальних мереж від Max Bell, експерта Semalt , розглянуті нижче .

Використовуйте Twitter, щоб розширити аудиторію

Ви повинні мати на увазі і Facebook, і Twitter, щоб створити свою аудиторію. Якщо ви серйозно ставитеся до побудови вашої аудиторії, ви повинні звернути увагу на зацікавлений вміст і ділитися ними в Інтернеті протягом дня. Вам доведеться писати якісні статті, створювати чудові картинки та зображення, щоб розповсюджувати їх в Інтернеті. Це залучить велику кількість людей, але коротких скорочень немає, тому вам доведеться проявити терпіння, щоб отримати бажані результати. Використовуйте Twitter і знайдіть відповідних користувачів, щоб слідувати - cool cat 100100. Поділіться деякими твітами та фотографіями у своєму профілі, залучайте людей із фільмами, відео, аудіо та іншими подібними матеріалами .

Проаналізувати минулий вміст для покращення посад

Експерти також кажуть, що бізнесмени повинні проаналізувати недавній вміст для покращення якості та загального вигляду своїх посад. Ви повинні звернути увагу на публікацію якісного контенту, і це не повинно бути компромісом..Використовуйте різноманітні інструменти для аналізу та оцінки ефективності попереднього вмісту та поліпшення загального вигляду ваших профілів соціальних мереж. По-перше, вам слід ввести ключове слово в полях пошуку соціальних мереж, щоб побачити, який тип вмісту зацікавлений у все більше людей. Це дасть вам уявлення про те, що саме людям найбільше подобається, і про те, як покращити свою майбутню статтю, включивши в них деякі добре оптимізовані ключові слова .

Оптимізація візуального вмісту з посиланнями

Візуальний контент означає, що ви маєте обмінюватися відео та зображеннями у великій кількості, коли мова йде про планування візуального вмісту, слід думати про тип вмісту, який найбільше подобається вашій аудиторії. Дуже важливо поділитися лише те, що ваші послідовники та фанати люблять досліджувати. Ви ніколи не повинні ділитися порнографічними або відеороликами для дорожнього руху на ваш веб-сайт, оскільки це може пошкодити вашу загальну репутацію в Інтернеті .

Переключення форматів вмісту

Ви не повинні мати жодних заперечень проти експериментів з різними типами вмісту. Наприклад, ви можете поділитися безліччю унікальних відео на YouTube та великою кількістю зображень на Facebook та Instagram. Ви завжди повинні переконатися, що ваша платформа соціальних мереж отримала різні матеріали та різні формати вмісту, щоб ви могли збільшити свою видимість в Інтернеті .

Постійно надавати зміст

Немає ярликів для успішної онлайн-кар'єри чи бізнесу, і вам доведеться працювати дуже важко. Важливо те, що ви повинні постійно доставляти вміст для посилення взаємодії з усіма профілями соціальних мереж. Це дасть вам багато подобається, поділитися та коментарів, тим самим допомагаючи вам заробляти на життя за вашої родини. Ви можете залучити велику кількість трафіку на свої веб-сторінки, доставляючи вміст практично щодня. Без якісного матеріалу люди нудьгуватимуть і залишать ваш сайт або сторінки соціальних мереж. Я впевнений, що не хочете, щоб це сталося, тому що ви повинні кожен день доставляти їм якісний вміст у будь-якій формі.

November 29, 2017