Back to Question Center
0

Основні причини видалення Localhost з списку рефералів - Практика від Semalt

1 answers:

Лайза Мітчелл, менеджер з успішності клієнтів Semalt , каже, що коли у вас є веб-сайт, ваша команда обов'язково буде тестувати це і так. Якщо в будь-який час хтось із вашої команди керує версією веб-додатка для розробників за допомогою коду відстеження Google Analytics, то вони обов'язково вдаються до деяких дратівливих речей.

Для початку localhost відображається у звітах "Реферали". По-друге, показники вашого веб-сайту, такі як показник відмов, кількість переглядів сторінок, показники переходів тощо - computer rental service. Як би там не було, ці показники будуть перекошені, тому що, оскільки член команди виконує тест на веб-сайті, речі переплутаються. Ви б цього не хотіли?

Швидкий виправлення

Ви можете виправити ситуацію дуже просто. Фактично у вас є три способи у вашому розпорядженні. Незалежно від вашого вибору, виправлення працює лише для нових візитів. Існуючі дані залишаться незрозумілими, і ви нічого не можете зробити про це.

Додати фільтр виключення в Google Analytics

Додавання фільтра виключення на ваш обліковий запис Google Analytics - найпростіший і найпростіший спосіб виправити систему від змішування різних показників. Ви навіть не потребуєте втручання з технічної команди. Ось декілька порад:
  • відкрийте свій обліковий запис Google Analytics, потім виберіть "Адміністратор"
  • .
  • власник колонки перегляду натисніть "Фільтри"
  • встановіть новий фільтр, вибравши "Новий фільтр"
  • створіть новий "Попередньо визначений фільтр", який виключає веб-трафік до імені хоста "localhost"
  • .

Зверніть увагу, що вам може знадобитися змінити ім'я локального хосту на будь-яке ім'я локального комп'ютера, який використовує ваша команда. Проте, якщо група розробників поділиться вашою мережею, ви можете виключити весь діапазон IP . Таким чином, ваші показники не будуть перешкоджені. Просто встановіть фільтр, щоб виключити "трафік з IP-адрес", і ви вже закінчили .

Зміна фрагмента коду відстеження JavaScript, щоб виключити хост

Це розумний вибір, порівняно з фільтрами Google Analytics. Просто перейдіть до фрагмента відстеження та ідентифікуйте ідентифікатор ресурсу, який використовується для збереження вкладок в аналітика. Якщо ви, можливо, оновили версію Universal Analytics, то ви наведете щось на зразок цього: ga ('create', UA-98765432-1 ',' website.com ') .

Зауважте, що замість example.com ви фактично використовуєте свій справжній домен. На щастя чи на жаль, вам доведеться бути досвідченим технічним жаргоном. Наприклад, вам, можливо, доведеться використовувати де-коли-код у коді if-statement. Хоча згадується про те, що процес простий, він вимагає написання нового коду.

Пропускаючи фрагмент JavaScript у вашому шаблоні

Якщо ваш веб-сайт використовує мову PHP, як у випадку з WordPress, ви можете редагувати нижній колонтитул, який випадково включає фрагмент Google Analytics. Існує навіть можливість того, що ваш сервер дозволяє веб-додаткам запускати в режимі розробки або у виробництві. Як би там не було, ти ніколи не можеш помилятися.

Переміщення

Після внесення цих змін потрібно з'ясувати, чи є вони ефективними чи ні. Провести тест через день-два пізніше для підтвердження. Виберіть відповідний діапазон даних, який не включає дні до зміни.

November 28, 2017