Back to Question Center
0

Нав'язливі поради від Semalt про те, як виключити IP-адресу з вашої Google Analytics

1 answers:

Виключення вашої IP-адреси з вашої системи Google Analytics настільки ж важливо, як стратегія для вашої кампанії. Щоб ваші дані були точні та чисті, спробуйте встановити Google Analytics на своєму веб-сайті. Після встановлення та оновлення GA на своєму веб-сайті видаліть власну IP-адресу, щоб уникнути проблем зі своїми потенційними відвідувачами відмов. Внутрішній трафік не тільки перешкоджає показникам відмов користувачів, але також негативно впливає на ваші звіти .

Протягом останніх трьох тижнів трафік з ботами та внутрішній трафік, створений з офісу, вплинув на багато даних клієнтів. Спам-реферер та примари також значною мірою сприяють внутрішньому трафіку - where to buy cheap backlinks. Підвищення вашої взаємодії з користувачем дуже важливе для виконання пошукової оптимізації. Виключіть свої дані з IP-адреси, відомих павуків і ботів, щоб отримати більш реалістичні дані.

Використовуйте поради, надані Олівером Кінгером, менеджером з успішності клієнтів Semalt , щоб ефективно фільтрувати спам, спам-реферер-привид та вашу адресу.

Чому вам потрібно виключити власну IP-адресу з вашої служби Google Analytics

?

Робота на вашому веб-сайті сприяє внутрішньому трафіку. Чим більше ви та ваші працівники продовжуєте клацати по сторінках своїх веб-сайтів, тим більше число відвідувачів збільшується. Клієнт із персоналом також повинен повністю виключити свої IP-адреси. Необхідно підкреслити важливість збереження низьких показників відмов у кампанії з оптимізації пошукової системи. Ставки відмов відіграють важливу роль у рейтингу ключових слів, які використовують конверсії.

Скорочення відсотка переважно вимірюється кількістю клієнтів, які відвідують ваш веб-сайт, а потім натискають назад. Підтримання показників відмов забезпечує те, що ті, хто відвідав вашу сторінку, змогли пройти через інші сторінки..Виключення вашої IP-адреси з вашого сайта знижує показники відмов, отже, ваш конвертований ключове слово вважається релевантним для Google.

Як виключити вашу IP-адресу з вашого GA

Виключення вашої IP-адреси з вашої системи Google Analytics вимагає процедурного процесу. Дотримуйтесь цієї процедури, щоб уникнути пошкодження даних.

1) Натисніть опцію «Наступна звітність» та знайдіть свій веб-сайт.

2) У правому верхньому кутку натисніть кнопку «Адміністратор» .

3) Перевірте посилання на дані вашого веб-сайту та натисніть, щоб мати представлення.

4) Натисніть на фільтри за умовчанням, які поставляються разом із Google Analytics.

5) Натисніть на кнопку "Нові фільтри". На цьому етапі ви можете виключити вашу IP-адресу, не стикаючись з труднощами.

6) Перевірте поле падіння, яке відображається на вашому сайті GA, і виберіть "Виключити". Продовжуйте і виберіть "трафік з вашої IP-адреси" .

7) Для перевірки вашої IP-адреси використовуються два способи. Ви можете отримати адресу з командного рядка комп'ютера, настроївши свій IP-адресу або набравши HTTP, що запитує вашу адресу .

Після отримання вашої IP-адреси поверніться на свою сторінку Google Analytics і надішліть вашу адресу у відповідні поля. Клацніть "Зберегти", щоб фільтрувати та виключати вашу IP-адресу з вашого веб-сайту та вашої служби Google Analytics. Спам-посилання, боти і павуки для користувачів інтернет-компаній протягом останніх декількох тижнів були такими незручностями. Зниження показників відмов і отримання корисних даних для вашої кампанії є дуже важливим.

November 28, 2017