Back to Question Center
0

Крок за кроком керівництво від Semalt про те, як налаштувати Facebook моментальні статті для WordPress

1 answers:

Ви вже чули щось про миттєвих статтях Facebook? Якщо ваша відповідь "ні", Джек Міллер, Semalt старший менеджер з успішності клієнтів, висвітлить вас на це питання.

Миттєва стаття - це особливий вид документа HTML, який завантажується швидко в Facebook. Це дає вам можливість розповісти свої історії та ділитися зі своїми налаштованими статтями, які швидко відтворюються на мобільних пристроях - comp expert inc. Якщо ви новачок у цій функції соціальних мереж, то дозвольте мені сказати, що вона поставляється з великою кількістю інтерактивних функцій та спеціальних стилів. Ви можете вибрати що-небудь та встановити найбільш підходящі плагіни, щоб збільшити кількість переглядів ваших веб-сторінок. Створення миттєвих статей ніколи не створить подібних публікацій Facebook для вас. Це інший інструмент, який призначений для збільшення кількості акцій, коментарів та побажань вашої статті на Facebook. Просто слід пам'ятати про декілька речей, про які було зазначено нижче.

Необхідні зміни

Деякі необхідні речі, необхідні для налаштування додатка миттєвих статей Facebook на вашому веб-сайті WordPress, - це сторінка соціальних мереж або дві з великою кількістю уподобань, додатки на сторінку Facebook та десять щойно написаних статей. Крім того, вам доведеться встановити плагін миттєвих статей для WordPress і активувати його якомога раніше .

Реєстрація в Facebook Миттєві статті

Перш ніж спланувати рекламу вашої статті в соціальних мережах, першим кроком буде відвідати сайт Facebook Instant Articles і зареєструватися на обліковий запис. Тут потрібно буде вставити відповідні дані, а також секретне запитання та код, щоб почати.Важливо пам'ятати ці дані, інакше ви не зможете отримати бажані результати.Крім того, Facebook не буде активувати ваш обліковий запис, і ви не зможете розпочати роботу.Після того, як ви зареєстрували і встановили плагін, наступним кроком є ​​його активація, перейшовши до опції Параметри та вставте секретний код у розділ заголовку.В той же час, ви не повинні забувати вставляти RSS-канали для миттєвих статей для вашого веб-сайту. Ось як ви збираєтеся створюйте безліч переглядів і підписок для вашого веб-сайту WordPress. Встановлення та активація дуже простий, і плагін буде створювати миттєві статті, а також їх канали для вашого сайту протягом декількох секунд.

Створення додатка Facebook для вашої сторінки

Перш ніж створити додаток Facebook для вашої сторінки, перше, що вам потрібно зробити - це відвідати веб-сайт Facebook для розробників. Тут вам доведеться натиснути на меню Мої програми і відкрити свій профіль, щоб налаштувати його зображення. Немає нічого турбуватися, якщо ви бачите спливаючі вікна, коли вони зникають, коли Facebook дозволяє створювати власне додаток.

Надішліть свій моментальний канал для перегляду

Дуже важливо подати вашу миттєву інформаційну панель для перегляду. До цього потрібно буде переконатися, що принаймні десять добре написаних статей готові до публікації та спільного використання в стрічці "Миттєві статті". У випадку, якщо ви не написали ці статті, ви повинні їх напишете якомога раніше. Коли ви впевнені, що статті добре написані та чудово редаговані, ви повинні бути готові надіслати їх на Facebook для перегляду.

На веб-сайтах Facebook та інших соціальних мережах користувачі повинні встановлювати канали "Миттєві статті", які відповідають їх специфікаціям, умовам та умовам. Ви можете заробляти гроші тільки тоді, коли ви встановили відповідні плагіни та теми на своєму сайті .

November 29, 2017