Back to Question Center
0

Кращі поради від Twitter від Semalt Digital Services

1 answers:

Twitter є однією з кращих і популярних соціальних медіа-платформ. Це простий спосіб отримати більше послідовників, більше кліків і ділитися онлайн. Поділяючи свій вміст у Twitter, ви можете бути впевнені, що отримуватимете багато видимості, виходячи з кількості ваших послідовників. Twitter надає багато можливостей для маркетингу та надає різноманітні шанси на розповсюдження вмісту, залучення користувачів у мережі та просування вашого бренда. Ось Артем Абгарян, старший менеджер із успішності клієнтів Semalt , обговорив деякі з кращих способів отримати більшу цінність ваших твітів та облікових записів соціальних мереж - bear slot machine.

Заплануйте свої твітів часто

Ви повинні приділяти увагу плануванню своїх повідомлень і пов'язаних із зображеннями твітів у оптимальний час. Одна з основних помилок, яку ми робимо, полягає в тому, що ми не повідомляємо про повідомлення та не тримаємо наш аккаунт Twitter. Важливо ділитися речами та цікавити матеріал три-чотири рази на день, щоб все більше і більше людей привернули увагу до ваших твітів. Це зробить вас гарантією того, що ви збільшите кількість ваших послідовників Twitter і зможете краще поширювати своє слово. Настійно рекомендується, щоб ви виконували планування кожну годину, щоб ваші послідовники залишалися задіяними .

Створення нової домашньої сторінки з новими списками

Інша річ, яку ви можете зробити, це створити одну або дві домашні сторінки з новими списками та зацікавленим вмістом. Скористайтеся перевагами рекламних оголошень Twitter та уважно стежте за коментарями, щоб відповісти на всі запитання. в кінцевому підсумку, допоможе вам здобути багато прихильників Twitter, тим самим збільшуючи видимість та надійність вашого сайту в Інтернеті. Ваша домашня сторінка Twitter може бути будь-якою або предметною, виходячи з ваших інтересів та вимог вашої аудиторії.

Повторне розміщення вмісту на Twitter

Якщо ви вважаєте, що достатньо обмінюватися вмістом через деякий час, дозвольте мені сказати, що ви зробили страшну помилку. Різні технічні фахівці та цифрові рекламодавці стверджують, що повторне розміщення вмісту на Twitter та Facebook є важливим для виживання бренда в інтернеті. Таким чином, не слід припиняти надсилання вмісту після його спільного використання. Замість цього ви повинні поділитися приємними речами, щоб переконатися, що рівень взаємодії користувачів підтримується в усьому.

Ігнорувати коефіцієнт наступного послідовника

Не потрібно турбуватися про співвідношення наступних співрозмовників. Замість цього, ви повинні продовжувати наполегливо працювати і продовжувати надсилати нові справи в Twitter, незалежно від того, скільки у вас є послідовників. Приділіть більше уваги залученню своїх користувачів, ніж перевіряти наступну коефіцієнт послідовності один або два рази на день. Дозвольте мені тут сказати вам, що це, безсумнівно, збільшить вашу присутність у соціальних мережах і може тримати ваш бренд жити в очах ваших послідовників Twitter протягом тривалого часу .

Висновок

Зрештою, ми хотіли б сказати, що є безліч програм і інструментів Twitter, які дозволяють керувати якістю ваших послідовників. Ви можете використовувати ці інструменти, щоб відстежити та блокувати підроблені облікові записи. Переконайтеся, що підписці, які ви отримуєте, є автентичними і законними, щоб якість вашого веб-сайту, а також присутність ваших соціальних мереж зберігалася до кінця.

November 29, 2017