Back to Question Center
0

Конструктивна порада від Semalt, яка буде тримати вас від шкідливих програм

1 answers:

Шкідлива програма позначає помилки, що поширюються на комп'ютери за допомогою інтернет-браузера. Одним словом, це коротка форма шкідливого програмного забезпечення, яка може знищити комп'ютер. Тому він діє як захворювання, поширене хакерів.

Дослідження Інституту Ponemon показує, що майже п'ятдесят п'ять відсотків шкідливих програм знаходиться в інтернет-браузері - slots bonus code. По суті, хакери можуть переглядати особисті банківські реквізити під час перегляду балансу. Таким чином, необхідно постійно оновлювати комп'ютерне програмне забезпечення, щоб уникнути вразливості.

Олександр Пересунко, менеджер з успішності клієнтів Semalt , пропонує порівняти це з автомобілем початку 90-х років до сучасного, що, звичайно, є більш захисним. Таким чином, те ж саме стосується комп'ютерного програмного забезпечення, і воно потребує періодичного оновлення.

Розглянемо Рахіль як приклад

Дама - мати з двома дітьми, які грають з північної частини Сіднея. Вона також добре володіє комп'ютерними навичками, але не може оновити програмне забезпечення браузера. Вона визнає, що важливо оновити свою комп'ютерну операційну систему, незважаючи на постійні підказки. В результаті збереження старої системи вона дозволила хакерам вставити шкідливе програмне забезпечення в її комп'ютер і взяти її деталі. Крім того, вона визнає, що зазначає операції без її дозволу..Її приклад є серед багатьох реальних історій про те, як хакери використовують шкідливе програмне забезпечення. Наприклад, уряд Австралії оцінює вартість кіберзлочинності в економіці на рівні 1,65 млрд. Доларів США.

Завжди є вихід

Незважаючи на проблему з кіберзлочинністю, існує вихід із незначною ціною, щоб гарантувати, що ваші дані ніяким чином не втручаються. По-перше, у нас є фахівці з Identity Watch, які краще розуміють шкідливе програмне забезпечення, ніж хакери. Вони працюють, тримаючи пильність в Інтернеті, щоб визначити, чи криміналісти відбирають деталі людей. Тому все, що людина має зробити, це виконати кілька кроків, які в кінцевому рахунку допоможуть захистити свій комп'ютер від хакерів та інші потенційні загрози. Наші продукти є найкращими, тому не турбуйтеся, як забезпечити безпеку вашої системи.

Три основні кроки включають в себе початок, зареєструвавшись в Identity Watch, це стане першим кроком для забезпечення вашого комп'ютера. По-друге, слідуйте послідовності, оновлюючи операційну систему негайно, але не пізніше. Потім переконайтесь, що пароль, який ви використовуєте, є достатньо надійним і надійним. Це означає, що не дають місця для таких загальних паролів, як ім'я членів родини, день народження та навіть ваші адреси. Це можна, скажімо, за допомогою слова, яке складається з великої літери, невеликих листів і неможливо, щоб хтось міг вгадати. Це означатиме кінець захисту вашої комп'ютерної системи.

Служба Identity Watch гарантує клієнтам захист свого комп'ютера, пропонуючи останні заходи з кібер-безпеки. Останнє століття переживає зростання комп'ютерних гуру, і тому це хакери, що означає, що ми повинні забезпечити найкращу безпеку, яку ніхто інший не може обійти. Нарешті, підписавшись в Identity Watch, не можна турбуватися про його комп'ютерну безпеку .

November 28, 2017