Back to Question Center
0

Кілька простих підказок від Semalt для тих, хто прагне справитися з шкідливими програмами Awesomely

1 answers:

Кілька років тому Cyphort повідомила, що інтернет-шахрайство збільшилося на 400%, ніж у попередні роки. Малі реклами - це найбільш типи оголошень, які заражають вашу комп'ютерну систему у великій кількості. Коли ви натискаєте ці об'яви, ви, імовірно, станете жертвою вірусів та шкідливих програм.

Олександр Пересунко, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , попереджає, що атакуючий реалізує такі стратегії, щоб викрасти вашу особисту інформацію та ваші гроші. Вони платять за рекламний простір, щоб додати свої шкідливі програми до оголошень. Як і фішинг-лист, рекламодавці намагаються заманювати користувачів на заражені реклами щодня.

Мальовники використовують маркетингові стратегії

Звичайно, рекламні мережі пропонують всебічний спосіб нападникам налаштовувати свої шкідливі та небезпечні оголошення. Деякі компанії роблять ці оголошення видимими цілодобово, просто заради грошей. Коли користувач вставляє деякі ключові слова в поле пошуку, він, ймовірно, буде спрямований на зловмисні реклами. Такі реклами найчастіше з'являються у вигляді спливаючих вікон і містять шкідливі програми та віруси у великій кількості. Вони залучають вас, пропонуючи деякі красиві суми для відповіді на кілька запитань або натискання на надані посилання. Через ці оголошення, нападники цільовують велику кількість людей кожен день, особливо багатонаціональні компанії, служби безпеки та лікарні.

Як уникнути маловірозуміння

Однією з головних викликів є те, як уникнути малкрітетів..Тут ми говорили про кілька речей, які потрібно пам'ятати.

Оновлені браузери

Перш за все, ви повинні регулярно оновлювати свій браузер. Протягом останніх кількох місяців малкветизм обслуговував набори для використання рибалок. Це специфічний тип шкідливого програмного забезпечення, який блокує ваш браузер і може обмежувати доступ до Інтернету. Найпростіший спосіб вирішити це - оновіть свої веб-переглядачі та плагіни раз на тиждень. Оновлений веб-переглядач не буде заражений шкідливим програмним забезпеченням та вірусами.

Антивірусна програма

Не можна було б сказати, що альтернативи антивірусним програмам немає. Вони можуть сканувати ваші системи та допомагати вам у значній мірі уникнути шкідливих програм та вірусів. Антивірусні програми діють як шаблон захисту від шкідливих програм і заражених рекламних оголошень.

Рекламні блокатори

Ви завжди повинні використовувати рекламні блокувальники, які допоможуть вам знищити всі заражені оголошення. Коли мова йде про використання веб-сайтів, більшість оголошень містять шкідливе програмне забезпечення та віруси, і єдиним способом позбутися їх є включення блокування реклами. Деякі веб-сайти, однак, зберігають свої доходи та генерують великі гроші, надаючи вам безпечні та безпечні об'яви. Пошук таких сайтів важкий, тому краще мати рекламний блокувальник та оновлювати його .

Іконки для блокування браузера

Нарешті, але не менш важливо, ви можете спробувати заблокувати значки, які, як правило, передують URL-адресам у вікні пошуку своїх браузерів. Це простий і безпечний спосіб, а браузери, які можна додати до неї, - Mozilla, Google Chrome і Firefox. Коли захищені веб-сайти HTTPS витягують вміст з незахищених HTTP-платформ, вам, імовірно, буде повідомлено про це через кілька секунд. Наприклад, Mozilla попереджає свого користувача кожні два з десяти значків блокування, щоб вони могли залишатися в безпеці в Інтернеті Source .

November 28, 2017