Back to Question Center
0

Інсайт від Semalt: попереджувальні знаки для інтернет-шахрайства

1 answers:

Пошук роботи є надзвичайно важливим завданням, адже там більше робочої сили, ніж попит на неї. Великий резерв шукачів роботи там становить м'яку ціль для інтернет-шахраїв та шахраїв. Ми літературно зустрічаємо сотні онлайнових вакансій та щоденно пропонуємо онлайн. Отже, ви повинні поцікавитися, чи кожна пропозиція на роботу є справжньою або афера. Справжня пропозиція на роботу - це позитивний крок у напрямку досягнення ваших цілей у сфері кар'єри, а фальшива пропозиція на роботі допоможе вам заробляти гроші, час та особисту інформацію.

У цій статті Джулія Вашнєва, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , висвітлює найпоширеніші хитрощі, які використовують робочі шахраї:

 • Чи це занадто добре, щоб бути правдою? - Ось така угода, пропозиція про роботу надто добре для реальності, особливо, коли з вами зв'язувався потенційний роботодавець на вакансії, про яку ви не переслідували чи навіть не чули. У таких випадках шахраї отримують вашу адресу електронної пошти з сайтів роботи без політики конфіденційності та заохочують вас до невідворотного пакета винагород та загальних рис вашої компетенції та якості. Будьте в безпеці, публікуючи свої облікові дані на перевірених робочих місцях за допомогою строгої політики конфіденційності.
 • Непрофесійна електронна пошта - шахрайство завжди лежить в деталях..Шахраї будуть спамерувати вашу папку "Вхідні" за допомогою небажаних електронних листів, більшість з яких містять орфографічні, пунктуаційні та граматичні помилки. Будьте насторожі за такі невідповідності.
 • Нечіткі описи та вимоги до роботи - описи та вимоги до роботи призначаються для того, щоб висунути конкурсу некваліфіковані кандидати. Хоча аферисти приєднують смішні вимоги до роботи так, що майже всі кваліфікуються. Посадова інструкція та вимоги щодо справжньої пропозиції роботи повинні бути конкретними та чітко вимагати певного рівня освіти та досвіду.
 • Електронні листи з особистих облікових записів електронної пошти, в яких відсутня контактна інформація, така як назва компанії, адреса та контакти, також можуть позначати шахрайство. У деяких випадках шахрай вказує на дивні причини використання персональних електронних листів, таких як сервери.
 • Yahoo і Instant Messenger інтерв'ю - Yahoo Instant Messenger досить популярний при роботі з шахрайством. Не всі онлайн-інтерв'ю є фальшивими, але якщо ви запрошені на один онлайн, будьте нахиленими, ретельно вивчаючи компанію, перш ніж це відбудеться.
 • Коли ви шукаєте компанію в Інтернеті, ви очікуєте, що результати пошуку будуть точні та фактичні прямо з кнопки пошуку. Якщо інформація, яку ви не знайдете, не складається, то це може бути шахрайством. Шахраї можуть все ще переховуватись під законними іменами компаній та веб-сайтами, але Інтернет може допомогти вам позначити їх.
 • Запит на конфіденційну інформацію - Часом шукачам роботи буде запропоновано розкрити конфіденційну інформацію по телефону або електронною поштою або навіть здійснювати платежі. Це має бути попереджувальним знаком, і шукачам роботи слід обережно
 • .
 • Якщо потенційний роботодавець просить використовувати ваші рахунки для переказу коштів або відправлення цінностей або грошей, то будьте обережні.
 • Якщо потенційні роботодавці попросити вас здійснити платежі перед співбесідою або фактичною роботою, це може призвести до афери. Законні компанії ніколи не просять цього.
 • Нарешті, але не менш важливо, саме цей внутрішній голос, який попереджає вас про можливість запропонувати цю роботу, вас хвилює афера Source .
November 28, 2017