Back to Question Center
0

Хочете стати спеціалістом з SEO? Semalt надає відповідь

1 answers:

Ви зацікавлені в отриманні вашого сайту в результатах пошуку ? Якщо це так, то ви повинні навчитися невідомих пошукових систем і спробувати стати експертом з SEO. Для цього вам доведеться вивчати різні методи та стратегії, які в значній мірі можуть покращити чинники вашого сайту. Інвестуючи в свої навички роботи з SEO, ви отримаєте бажані результати протягом кількох днів. Все, що вам потрібно зробити, це навчитися різним тактикам і способам .

Росс Барбер, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , пояснює тут, як стати експертом у галузі SEO - nordexx stratus lounge.

Занурення в SEO

Перш за все, ви повинні вивчити основи SEO, і це можливо лише тоді, коли ви читаєте про це на різних веб-сайтах та в книгах. Наприклад, відвідайте офіційний блог Yoast, щоб мати уявлення про те, що таке SEO, і як оцінити ваш сайт у результатах пошукової системи. Ви також можете спробувати Moz та Search Engine Land, щоб краще зануритися в SEO. Це обов'язкові веб-сайти, щоб почати роботу та стати експертом з SEO, оскільки вони надають нам багато статей та інформації про оптимізацію пошукової системи..Дотримуйтесь деяких оптимізаторів на Twitter і Instagram і пильно стежите за тим, що вони поділяють на своїх платформах. Ви також повинні приєднатися до груп фактів про оптимізацію пошукової системи та перевіряти оновлення, якими поділяються інші експерти в межах спільнот.

Перевірте навчальні програми

Інтерактивні навчальні програми також доступні щодо оптимізації пошукової системи. Ви можете вивчати SEO через ці платні або неоплачені програми. Ви також можете перевірити SEO блоги та веб-сайти, де експерти поділяють різні поради та хитрощі, щоб знати багато про базові та просунуті SEO. Yoast також пропонує деякі основи SEO та регулярно публікують статті для різних відвідувачів. Для тих, хто зацікавлений у вивченні SEO, різні підручники доступні в Інтернеті. Наприклад, Moz та Search Engine Land надають своїм користувачам безліч пов'язаних із SEO питань. Ви можете дізнатись про основи SEO, про те, як написати відмінний веб-контент і покращити загальний вигляд вашого веб-сайту, як зв'язатись з технічними аспектами оптимізації пошукової системи та як застосувати структуровані дані до ваших веб-сторінок.

Два типи SEO експертів

Є два типи експертів з пошукової оптимізації, і ви повинні мати уявлення про них: розробники, які знають всі маркетингові стратегії та маркетологи, які використовують коди для реалізації веб-сайтів. Навчання в галузі SEO відбувається легше, коли ви знаєте різницю між цими двома типами експертів. Деякі з них несуть відповідальність за публікацію та написання якісних статей, зосереджуючи увагу на маркетингу соціальних мереж, тоді як інші приділяють велику увагу створенню зворотних зв'язків та сканування вашого сайту.

Щоб стати всеосяжним експертом із SEO, вам доведеться все навчитися про цих двох експертів з SEO та про те, як вони краще виконують свої обов'язки. Крім того, ви повинні бути в курсі технічних та нетехнічних аспектів роботи. Можна з упевненістю сказати, що стати SEO займе якийсь час, тому вам не доведеться турбуватися про що-небудь. Просто продовжуйте навчатися та розширювати свої знання, щоб досягти успіху в світі Інтернету.

November 29, 2017