Back to Question Center
0

Хитрощі щодо блокування спаму рефералів з вашої Google Analytics - Semalt Advice

1 answers:

Протягом кількох років сайт-референтний спам став серйозною проблемою. Джерела спаму для рефералів можуть змусити вас думати, що в вашому обліковому записі Google Analytics було так багато візитів через збільшення кількості трафіку рефералів та перевизначених звітів.

Реферал-спам, такий як darodar, кнопки для веб-сайту та прості кнопки спільного доступу, є одним із інструментів оптимізації пошукової системи , що загрожують роботі веб-сайтів електронної комерції. Google Analytics є одним з найважливіших інструментів, який допомагає компаніям та власникам електронної комерції аналізувати та відстежувати шлях, який слідують за їхніми відвідувачами.

Ось декілька трюків, описаних Мак Беллом, менеджером з успішності клієнтів компанії Semalt , який допоможе вам блокувати реферал-спам від впливу на ефективність вашого веб-сайту - analogica fotografia.

Використання файлу .htaccess

Блокування трафіку рефералів спаму ефективно виконується через .htaccess. Файл конфігурації використовується для запуску вашого сервера. Метод запобігає перевантаженню вашого веб-сайту, а також блокує спам-реферали на вашому сайті. Блокування передачі спаму за допомогою .htaccess настільки ефективно, тому що файл може бути введений в командний рядок для блокування відвідувань спамом через домен або IP-адресу .

Багато хто з маркетингових професіоналів та власників веб-сайтів вважає за краще використовувати .htaccess для блокування спам-рефералів, що впливає на ефективність своїх онлайн-бізнесу. Цей доступ до гіпертексту не лише блокує видалення спаму рефералів та веб-павуків з вашого ГА, але також запобігає зловмисному домену зі своїх серверів.

Введення правильного виду команди при виключенні та блокування спаму перенаправлення захищається, щоб уникнути втрати необхідної інформації про ваш веб-сайт. Чи знали ви, що подвійний інтервал символу при виконанні командного рядка може призвести до падіння вашої B2B бізнес? Перш ніж заблокувати реферал-спам за допомогою командного рядка, подумайте про консультацію розробника веб-сайту або завантаження плагіна WordPress.

Виникли деякі запитання, які вимагали роз'яснення щодо різниці між роботами та файлом .htaccess. Відповідно до веб-дизайнерів , файл роботів працює над тим, щоб допомогти пошуковим ботам та веб-павукам керувати трафіком на веб-сайт, тоді як .htaccess допомагає інтернет-маркетологам встановлювати командні запити, щоб заблокувати спрямований спам, діапазон IP-адрес та фальшивий трафік.

Захоплення фільтрів GA на спам-реферал

Коли мова заходить про блокування рефералів-спаму в обліковому записі Google Analytics, дуже рекомендується використовувати фільтри Google Analytics. Фільтри GA дозволяють інтернет-маркетологам та веб-розробникам аналізувати дані та звіти в Google Analytics. Як маркетолог, ви можете використовувати GA, щоб виключити внутрішній трафік, створений з вашого робочого місця, заблокувати спрямований спам, а також виключити з вашого веб-сайта ряд IP-адрес та шкідливих доменів.

Ви можете використовувати фільтри Google Analytics, щоб виключати з вашого сайту шкідливі домени та darodar. Ось декілька прийомів про це.

  • Почніть свій обліковий запис GA і увійти.
  • Натисніть "Параметри адміністратора" та виберіть "Усі фільтри"
  • .
  • Створіть новий фільтр та створите нове ім'я, яке ви легко пам'ятаєте
  • .
  • Клацніть піктограму "Типи фільтрів" та виберіть тип "Заздалегідь визначений фільтр"
  • .
  • Натискайте правою кнопкою миші та торкніться значків "Виключити", "IP адреси" та "рівних" в полях, що містяться у вашому обліковому записі Google Analytics.
  • Заповніть IP-адреси, які потрібно виключити, та натисніть "Зберегти"
  • .

Виключивши IP-адреси та спам-реферування з вашого облікового запису Google Analytics, рекомендується зазначити, що фільтри не працюють у минулих звітах. Щоб досягти стійких та ефективних результатів, розгляньте блокування спаменних доменів за допомогою файлів Google Analytics і .htaccess. Не чекайте, поки спаммієнти перевантажуть ваш сервер. Встановіть Google Analytics на своєму веб-сайті та заблокуйте спам-переспрямування, веб-пісер, трафік на трафік та внутрішній трафік.

November 29, 2017