Back to Question Center
0

Ефективні поради від Semalt про те, як видалити спам-реферер у вашій Google Analytics

1 answers:

Досягнення прямих і чистих записів, що не містять трафіку та спаму, змальовує більше про професіоналізм вашого бізнесу та прийняття рішень. Протягом останніх декількох тижнів невеликі організації зіткнулися з проблемою внутрішнього трафіку та спаму в статистиці своєї кампанії. На щастя, компанія Google прийшла на допомогу після введення оновлення в своїй Google Analytics, яка допомагає фірмам та організаціям фільтрувати спам-реферер та відомі павуки та боти .

За даними Олівера Кінга, провідного експерта з Semalt , спам-реферери, такі як кнопки darodar , негативно вплинули на записи даних про підприємства B2B та B2C, які працюють на онлайнових платформах. Спам-сповіщувач підробляє вашу веб-сторінку та збільшує кількість відвідувачів на вашому сайті. У більшості випадків спамери роблять це схожим на того, що відвідувачі вашого сайту перейшли на ваш сайт одним із ваших доменів, щоб вони вважалися законними - oculos ray ban erika masculino. У довгостроковій перспективі трафік призведе до створення спливаючих вікон та проникнення шкідливих програм у вашу кампанію.

Статистика вказує на те, що спам-референт представляє більше третини трафіку, створений в Інтернеті. Спам-перехідник витрачає ваш час, переспрямовуючи на звичайні електронні листи та збиваючи межу прогресу та даних, особливо якщо ваш сайт стикається з невеликим трафіком.

Вплив спаму реферерів на ваші показники

У маркетингу контенту багато клієнтів покладають на думку, що Google Analytics підняв ботів, павуків, спаму та шкідливих програм, які проникли на свій веб-сайт. Проте деякі з трафіку зловмисного програмного забезпечення та бота не дотримуються протоколу вимірювання, встановленого компанією Google, і в кінцевому підсумку вони впливають на ваш показник .

Сьогодні спамери використовують ідентифікатори власників веб-сайтів, щоб надсилати хіти, які в результаті забруднюють свою статистику. Спамери тепер можуть надсилати звернення та забруднювати свої дані, не підключаючись до серверів, підключаючись до Google Analytics Серверів. Хакер, який використовує ваш ідентифікатор для підключення до серверів GA, не може бути виключений за стандартними заходами, які використовуються для блокування спамерів та опортуністів.

Як виключити спам-реферер з ваших записів

ефективне застосування фільтрів перегляду та розширених сегментів для відсікання спамерів. Фільтри та дійсні імена хостів допомагають блокувати небажаних спамерів, які зшивають ваші дані. Виконайте наступну процедуру, щоб виключити спамери з ваших даних .

Створити новий фільтр

  • Заповніть інформацію про фільтр.
  • Заповніть ім'я свого фільтра. У такому випадку скористайтеся пунктом "Виключити спам переспрямування"
  • .
  • Додати свій тип фільтра. Використовуйте тип "Custom" у цьому випадку.
  • Виключіть спам-реферер за допомогою вашого улюбленого шаблону фільтру.

Як маркетинговий контент, ви можете вирішити виключити з переходом спам-спам з вашими даними, створивши фільтр рівня перегляду або за допомогою імен хостів. Ці два рішення працюють однаково, крім аспектів фільтраних полів. Окрім того, використання рішення для імені хоста вимагає більшого технічного обслуговування та пильності, оскільки організація може призвести до втрати даних. Дотримуйтесь переліченого вище рішення, щоб виключити спам-переспрямування зі своїх даних. Google Analytics використовує змінні та важливу інформацію спамерів для блокування та виключення їх із даних вашої кампанії. Фірми, які бажають використовувати список IAB для виключення відомих ботів і павуків, можуть підписуватися щорічно, щоб отримати членство в повному складі .

November 28, 2017