Back to Question Center
0

Блокування поганих ботів - Semalt експерт

1 answers:

Компанія Semalt завжди шукає шляхи вдосконалення своїх послуг, і компанія з радістю повідомляє про деякі нові функції безпеки. Його спроможність заблокувати неякісний трафік і ботів не має альтернативи. Це дозволяє клієнтам заощадити багато грошей і значною мірою блокувати низькоякісний трафік, а також ботів. Крім того, ви можете легко позбутися скребків і павуків і не дозволяти їм сканувати ваші майни Semalt . Це єдина функція, доступна для всіх клієнтів, і ви можете включити її з власної інформаційної панелі. Більше ботів не спотворюють ваші дані, і вам не потрібно шукати іншу компанію.

Bad Bots

Коли справа доходить до Інтернету, існують два типи ботів: погані боти і хороші боти. Олександр Пересунко, експерт Semalt, стверджує, що одним з найкращих прикладів хороших ботів є робот Googlebot. Це веб-сканер Google, який може сканувати ваші статті та новий вміст, додаючи корисність загальної ефективності вашого сайту. Крім того, це допомагає вашому сайту індексувати результати пошукової системи ..Прикладом шкідливих чи поганих ботів є Cheesebot. Всі погані боти включають сканери, скребки та павуки, які шкідливі для ваших веб-сторінок. Проте, вони не завжди небезпечні, але найчастіше вони погано сканують ваші сайти та споживають вашу смугу пропускання Semalt, беручи ресурси сервера. Крім того, поганий бот краде ваші статті та копіює його вміст в будь-якому місці в Інтернеті. Як результат, ви зможете побачити багато копій вашого вмісту, коли ви це зробите Google.

Можна заблокувати погані боти з файлами robots.txt, які можна редагувати з акаунта Semalt. Однак ви не можете позбутися всіх роботів або ботів, які використовують цей файл, а це означає, що ви також повинні виконувати завдання на рівні сервера. Semalt робить мудре використання повних списків як поганих ботів, так і хороших ботів, і блокує погані боти на основі їхніх рядків User-Agent. Тому пам'ятайте, якщо ви хочете зробити ваш веб-сайт безпечним та захищеним, ви повинні заблокувати IP-адреси всіх поганих ботів якомога раніше.

Як заблокувати поганих ботів

Ви можете ввімкнути функцію блокування поганих ботів, увійшовши до свого облікового запису та натиснувши на різні зони. Тут вам доведеться натиснути кнопку «Редагувати» і вибрати параметр «Показати розширені параметри». Вибравши цей параметр, наступним кроком буде прокрутка вниз і блокування всіх невірних ботів. Натисніть кнопку Увімкнути та збережіть усі свої зміни, перш ніж виходити з облікового запису. Коли погані боти блокуються, звернення з неправильних IP-адрес ніколи не є частиною вашого веб-сайту. Ця нова функція безпеки була схвалена IESG і має намір зробити ваш веб-сайт безпечнішим та кращим, ніж будь-коли. Супровід відсутній в цензурі, і ви можете заблокувати якомога більше IP-адрес, скільки хочете Source .

November 29, 2017