Back to Question Center
0

Чи можете ви сказати мені, де купити якісні зворотні посилання на мій веб-сайт для туризму?

1 answers:

На сьогоднішній день існує безліч різних місць, де можна придбати якісні зворотні посилання на ваш веб-сайт, починаючи від розміщення гостя та постачальників посилань, до повнотекстових агентств SEO або цифрового маркетингу. Звичайно, враховуючи те, що ви самі не можете налаштувати свій туристичний веб-сайт. Незважаючи на це, занадто часто такі установи та компанії, не кажучи про те, хто знає, де купувати якісні зворотні посилання за доступною ціною, також можуть бути занадто дорогими. Я маю на увазі, що, ігноруючи головну тему сайту та, можливо, будь-яку сферу онлайн-бізнесу, більшість з них просто намагаються скоротити фактичні цінові мітки за рахунок їх якості обслуговування. Ось чому так важливо знати не тільки де купити якісні зворотні посилання, але і знати всі мотузки для правильного оформлення веб-сайту вашого туризму.

where to buy quality backlinks

Повернімось до точки, давайте подивимося - якісні зворотні посилання мають бути визначені як посилання лише на реальні сайти, що мають високий рейтинг PageRank і домен, а також достатній трафік , міцна база в соціальних мережах та хороший вміст сторінки. Зрештою, ми не збираємося мати справу з будь-якими посиланнями PBN, вірно? Таким чином, нижче я збираюся показати вам, куди можна купити якісні зворотні посилання на ваш веб-сайт туризму за допомогою трьох різних методів - шукати середніх джерел подорожей, приймати деякі практичні дії та ініціювати ведення блогів у топ-блоги.

Шукаю джерела руху середнього рівня

Перш за все, я пропоную спосіб знайти веб-сайти про подорожі середнього класу, тому що ваш туристичний проект буде загалом відкинути великими сайтами - вони навряд чи будуть прийняти ваш платіж за зворотний зв'язок. Тому я рекомендую шукати джерело середнього рівня, пов'язане з туристичною індустрією - просто скористайтеся пошуком Google, щоб визначити правильну контактну інформацію, зрозуміти місцеві умови та умови, працювати над надсиланням таких "холодних" електронних листів і, нарешті, отримати ваш вміст, щоб мати зворотний зв'язок у зворотному порядку. Що стосується мене, я використовував пошуковий рядок, як-от такий "сайт:" гостьова публікація "", а потім основні релевантні ключові слова. Ви також можете шукати "пишіть нам" і керуватися безпосередньо в потрібному місці.

Взяття рук на дії

Я маю на увазі, що ви повинні слідувати таким простим планом дій, як це. Перш за все, підготуйте список веб-сайтів, які ви вважаєте найбільш бажаними для розміщення гостей. По-друге, заповніть будь-яку форму заявки та надішліть повідомлення кожному, хто обіцяє. По-третє, вам доведеться вкладати певний час, щоб навчитися всім інвалідам кожного окремого ресурсу. Зрештою, коли ви нарешті вийшли на сцену, не соромтеся сміливо діяти - дайте блогерові точне пояснення вашої спроби отримати зворотні посилання в системі Google. Таким чином, більшість блогерів нададуть вам свої цінові мітки - це все про бізнес, чи не так?

buy quality backlinks

Починаючи гостьові блоги на туристичних блогів

Подивимось на це - на жаль, далеко не кожен хороший письменник за своєю природою. Або ви також можете відчувати нестачу часу, щоб вийти і написати високоякісний контент у деяких авторитетних блоги про подорожі. Якщо це станеться так, ваше єдине рішення - отримати кілька найманих рук. Звичайно, вам доведеться платити за це, але наймання навіть одного письменника-експерта може стати справжнім порятунком для всіх хлопців, які все ще шукають, куди можна купити якісні зворотні посилання з гостьовим блогом. Фактично, платячи за чудову статтю та відправляючи її в блоги подорожей або будь-які інші зацікавлені джерела у вашій галузі означає, що майже все вже буде зроблено для вас. На цьому етапі єдине, що залишається для вашої точної уваги, - знайти правильний доступ. Таким чином, не забудьте добре працювати на вашому текстовому сценарії - зберігайте це природно з самого початку і до чогось іншого Source . Удачі!

December 22, 2017