Back to Question Center
0

Чи потрібно купувати зворотні посилання DoFollow, чи я можу побудувати їх самостійно?

1 answers:

Звичайно, ви можете придбати зворотні посилання DoFollow для вашого блогу. У той же час, ви можете також будувати їх самостійно. Я маю на увазі, що краще працювати над тим, щоб отримувати їх органічно для вашого веб-сайту чи блогу, а не просто купувати зворотні посилання DoFollow. Фактично, без набору якісних зворотних зв'язків, було б більш ніж дуже складним завданням, щоб оцінити ваш допис в блозі або, можливо, будь-яку частку вмісту сторінки вашого веб-сайту в пошукових системах. Не потрібно сказати, що якщо ви новачок в SEO, то вам потрібно буде купувати зворотні посилання DoFollow або продовжувати боротися з будівництвом посилання. Щоб виграти цю боротьбу, я пропоную перевірити наявність деяких невикористаних веб-джерел, щоб дати вашому головному бізнес-сайту або блогу деякі зворотні посилання DoFollow органічної якості, щоб розпочати.

buy dofollow backlinks

Найчастіше якісні зворотні посилання з DoFollow можуть допомогти вам підняти позиції рейтингу вашого веб-сайту, покращувати свій домен та рейтинг Alexa (для тих, хто цікавиться цією властивістю) , збільшуючи трафік веб-пошуку, а також CPC AdSense (ціна за клік). Просто для повноти, тут наведено кілька інших слів, які іноді дають визначення зворотних посилань: вхідне посилання (inlink), цитування, потенційна "рекомендація" або сильний сигнал рейтингу, який Google наділяє високою цінністю Веб-сайт в цілому, що робить його важливим для просування у верхній частині результатів пошуку. Просто тому, що ці веб-сайти з безліччю зворотних зв'язків, скоріше за все, надають більшу користь активним користувачам-пошукачам, а також повинні бути більш прихильними для швидкого індексації пошуковими скануватими ботами.

Отже, давайте, нарешті, повернемося до того, що ми вирішили не купувати зворотні посилання DoFollow і просто приготувати якісь чудові високоякісні самі. Як? Звичайно, отримання органічних зворотних зв'язків DoFollow не є легким завданням взагалі, але насправді завдання може легко перетворитися на шматок пирога для вас - враховуючи, що ви знаєте, канати. Ось чому нижче я збираюся показати вам кілька хитрощів, щоб отримати високоякісні зворотні посилання DoFollow, не заплативши за неї цену! Ось вони:

  • Перш за все, я рекомендую відвідати BlogAdda - все, що вам потрібно, реєструється ваша нова особиста обліковий запис і перейдіть до розділу "Мій акаунт". Потім виберіть опцію "Відправити свій блог" і заповнити всі необхідні реквізити. Зрештою натисніть кнопку "Відправити" і насолоджуйтесь новоствореною зворотною лінією DoFollow. Це воно!
  • Друге місце, яке я збираюся відкрити вам, - це Кодекакадемія. Перейдіть на їх сайт і помістіть свій новий обліковий запис в реєстр там. Коли це буде зроблено, просто перейдіть у свій особистий профіль і вставте його на головний веб-сайт або посилання на блог. Це все - у вас буде хороший зворотний зв'язок з PR-7 з DoFollow.
  • Далі йде зворотний зв'язок з Грант. Подібно до того, як я вже сказав, перейдіть на новий веб-сайт, пройдіть процедуру заповнення та скористайтеся іншою зворотною лінією PR-7 DoFollow

dofollow seo backlinks

ви також можете слідувати практично подібним набором дій, щоб отримати якісне зворотне посилання DoFollow з одного з наступних веб-сайтів. Не соромтеся досліджувати якісь нові цікаві місця, з якими можна зв'язатись, таких як OneTab, Copyrighted, Alltop, Indulgy, Eventful, Ted. Таким чином, не забудьте відвідати ваш особистий обліковий запис у Google Plus, а також надіслати свою публікацію в каталоги для отримання ще однієї цінної зворотної посилання з DoFollow Source .

December 22, 2017