Back to Question Center
0

Як створити, чи слідувати зворотними посиланнями на моєму веб-сайті?

1 answers:

Зрозуміло, що без добре сформованого профілю зворотного зв'язку майже неможливо, щоб веб-сайт позиціонувався в Google чи, принаймні, був знайдений серед десяти десятих результатів пошуку. Щоб запобігти зловживанням, маніпуляція чи будь-які можливі прийоми з його алгоритмом рейтингу, світовий пошуковий гігант розвивався протягом багатьох років. Таким чином, Google збирається винагородити зараз лише природні, суто релевантні та надзвичайно авторитетні зворотні посилання. Нижче я збираюся показати вам деякі найрозумніші способи створення Do Follow зворотних посилань для вашого веб-сайту. Але перш за все, дозвольте почати з пари простих визначень.

follow backlinks

Не потрібно сказати, що посилання тягнуть всі крапки Інтернету разом - всі це знають. Але не всі вони мають однакову вагу. Справді, існує два різних типи посилань: не слідувати і виконувати зворотні посилання. Встановлюючи це на простий англійській мові, посилання з Non Follow практично недійсні з точки зору основних пошукових систем. Вони призначені для виключення направленого трафіку. З іншого боку, однак, за допомогою зворотних посилань Do Follow використовують спеціальні каталоги, статті та цільові сторінки для передачі повноважень одного веб-сайту на інший.

Очевидно, чи слід стежити за зворотними посиланнями набагато важче отримати, і найчастіше вони в ідеалі вони повинні бути вставлені досвідченим веб-майстром. І тут, нарешті, ми приходимо до того, що наведено нижче. Нижче наведено кілька розумних способів (як безкоштовних, так і іноді не) для створення високоякісних зворотних посилань Do Follow для підвищення рейтингу вашого веб-сайту в Google:

  • Google Plus соціальна платформа за замовчуванням, яка може стати напрочуд потужним інструментом, коли вона використовується правильно. Все, що вам потрібно, має або свій власний профіль, або підписатися на новий обліковий запис. Далі перейдіть до розділу "about" та відредагуйте його текстовий вміст, а також первинне посилання на ваш веб-сайт. Не соромтеся додавати стільки, скільки вам потрібно, стежити за зворотними посиланнями, але не перестарайтеся. В іншому випадку, ваша спроба може також бути визнана Google як спам або маніпуляції.
  • Onemission - старий старий веб-сайт, який допоміг мені виконувати зворотні посилання протягом останніх років. Просто зареєструйтесь, щоб отримати спеціальний рулон редактора, і не соромтеся отримати доступ до всього сайту і вибрати потрібну категорію.
  • Dmoz також дуже старий сайт, який в основному стосується подання блогу для цілей створення посилань. Все, що вам потрібно на Dmoz, - вибрати потрібну категорію, яка відповідає основній темі вашого веб-сайту чи блогу. Серед унікальних функцій, я рекомендую використовувати це джерело, щоб знайти найкращі зворотні посилання, створені вашими близькими конкурентами, щоб зробити їх власним використанням.

dofollow backlinks

  • Сортиризація - це чудове місце, щоб отримати додаткові функції. Використовувати зворотні посилання - від коментарів. Просто створіть новий акаунт і перейдіть до розділу "гарячий коментар". Таким чином, ви зможете користуватися максимум двома високоякісними зворотними посиланнями на один обліковий запис.
  • Зрештою, ви можете відвідати Trell. співпрацювати і вибирати стільки зворотних посилань, щоб підвищити свій рейтинг, як того вимагаєш. Більш того, це не буде коштувати вам долара - послуга безкоштовна. Зробіть так, зверніть увагу на це ще раз - не переборюйте свій зворотний зв'язок і їх надто швидке створення. Інакше ви піднімете червоний прапор, який називає Google невідворотною сумою рейтингу Source .
December 22, 2017