Back to Question Center
0

Які способи ви можете використовувати для зворотного зв'язку для місцевого SEO?

1 answers:

Зворотні посилання відіграють значну роль у процесі оптимізації веб-сайтів і мають великий вплив на рейтинги пошукових систем. Неважливо, чи є у вас місцевий бізнес чи велике підприємство, щоб створити сильну присутність в Інтернеті, необхідну для зворотного зв'язку для SEO. Питання полягає в тому, як отримати короткострокові природні зворотні посилання для вашого бізнесу? Ця стаття розроблена, щоб допомогти вам зрозуміти, як почати кампанію зі створення місцевих посилань.

how to backlink for seo

Будівництво місцевих зв'язків

Якщо ваше завдання побудувати посилання на ваш локальний веб-сайт, ви повинні знати, що ви шукаєте при побудові цих посилань. Локальні зворотні посилання створені з метою покращення релевантності веб-сайту до її місцевості.

Експерти локальної пошукової системи працюють за такими аспектами оптимізації, як виправлення контактної інформації, створення бізнес-облікового запису в Google MY Business, створення гіперлокального вмісту та створення посилань на веб-сайт. Всі ці аспекти оптимізації допомагають створити присутність місцевого онлайн-бізнесу в результатах органічного пошуку для спеціальних географічних пошукових термінів. Ваша кампанія з побудови місцевих посилань повинна надати вам можливість спілкуватися з місцевою аудиторією.

Ваші ринкові ніші впливають на великі та авторитетні веб-сайти, оскільки вони володіють невеликим місцевим бізнесом, який може ідеально існувати з простими цільовими сторінками. Однак, оскільки вони мають певний вплив у вашій галузі, отримання посилання від них стане відмінною можливістю для підвищення рівня поінформованості про бренд.

Як правило, малий бізнес має певні обмеження у бюджеті та не може дозволити собі отримати зворотні посилання від великих видавців, таких як Forbes, Entrepreneur, The New York Times та інші.Замість цього місцевий бізнес може отримати вигоду від публікації своїх публікацій на локальних медіа-платформах, блогах, присвячених місцевій діяльності чи новинним ресурсам.

Цитати ПОВИННІ!

У нижній частині вашої кампанії побудови посилань ви можете почати будувати цитування та виправлення інформації, яку ви зараз перебуваєте.

Цитати ідеально підходить для малого бізнесу, оскільки вони дають змогу десь розміщувати контактну інформацію та дають вам можливість поєднати посилання на деякі надійні веб-джерела, які не займаються шахрайською діяльністю зі спамом і можуть бути досягнуті середні користувачі, якщо вони оцінюються за менш конкурентними умовами пошуку. Основна мета цього методу полягає в тому, щоб отримати назву вашого бренда.

backlink for seo

Як зробити зворотні посилання для місцевого SEO?

Інтернет-магазини, які створюють місцеві рекламні кампанії в галузі SEO, повинні бути більш творчими, ніж ті, хто здійснює глобальну оптимізацію пошукових систем для великих підприємств, оскільки можливості зв'язку в цій сфері обмежені. Власники веб-сайтів намагаються оцінити неконкурентні локальні пошукові терміни, які не мають обсягу пошуку.

Якщо ви шукаєте місцеві можливості для вашого бізнесу, ви повинні розуміти, де межу цього місцевого простору, і зробити це простір для вашого бізнесу. Зрозумівши свої обмеження, ви зможете мислити більш творчо і постійно знаходити ідеальні можливості у вашій сфері, що приведе вас до найбільшого значення для вашого веб-бізнесу веб-сайт Source .

December 22, 2017