Back to Question Center
0

Чи можна придбати зворотні посилання GOV?

1 answers:

Коли мова йде про найпотужніші зворотні посилання з веб-сайтів урядів та сторінок блоґів, ось одна річ, яку ви повинні розуміти перш за все. Річ у тім, що ви не можете купувати зворотні посилання GOV, ви можете заробити їх. Ось чому нижче я збираюся показати вам процес заробітку цих цінних зворотних зв'язків в декількох перевірених методами способом, які я нещодавно протестував на власному веб-сайті. І це було б, безумовно, трудомістким завданням, я повинен визнати. Але ти все ще хочеш насолодитися своїм могутнім авторитетом, чи не так? Отже, ось як можна купити зворотні посилання GOV - вкладати лише свій час і зусилля в одному з таких дій: коментувати державні блоги, писати про державну установу чи інші пов'язані органи, проводити інтерв'ю з представником агентства або членом спільноти, створити сторінку ресурсу, а також сміливий хитрощі, щоб отримати ці заслужені зворотні посилання натомість. Отже, давайте розглянемо кожен випадок, який може допомогти вам купувати зворотні посилання для GOV - платити за це своїми силами.

Коментуючи бюджети уряду

Залишати коментарі до точних журналів GOV є одним з найпоширеніших способів заробітку державних зворотних зв'язків. Схоже, коментар в іншому місці в Інтернеті, однак, завдання не так просто, як це може здатися на перший погляд. Справа в тому, що левова частка відповідних веб-сайтів не дозволяється для коментування, або принаймні цілком імовірно запропонувати лише зворотні посилання. Отже, вам доведеться витратити багато часу, щоб знайти потрібних кандидатів для отримання коментарів. Це буде складним завданням тут.

Писати про установа або пов'язаний орган

Привернути більше уваги до вашого веб-сайту чи блогу - написати велику статтю про державну установу або пов'язане з нею орган. Ви також можете писати про політика - інтерв'ювання члена агентства або великий громадський впливовий також є перевіреним способом захоплення деяких зворотних зв'язків. Наприклад, створення нішевої статті або обговорення в енергетичному секторі буде добре сформованим рішенням для тих, хто будує енергоефективні будинки, машини або бере участь у будь-якій іншій суміжній і дуже відповідній галузі або ніші. Ті, хто займається, наприклад, хімією чи аптекою, можуть знайти ідеальне співвідношення з органами охорони навколишнього середовища або органами охорони здоров'я, що належать урядам.

Агенція для інтерв'ю чи члена спільноти

Схоже на попередній метод, інтерв'ю з політиком або деякими близькими впливовими фахівцями - це також чудова можливість заробити зворотні посилання з урядові сайти. Все, що вам потрібно тут, - це сповістити співбесіду та все заздалегідь вирішити - перш ніж почати працювати над цією статтею і, нарешті, отримати посилання на ваш веб-сайт або блог. Підказка: розгляньте вибір будь-якого нового закону, який, як очікується, вплине на ваш власний інтернет-проект або бізнес в цілому.

Сторінка створення ресурсів

Залежно від ніші, створення сторінки ресурсу іноді може стати справді розумним рішенням. Я в деяких випадках, наприклад, з місцевим бізнесом, розглядаю питання створення сторінок ресурсу для надання практичної інформації про місцеве законодавство чи офіційні правила, які будуть корисними для місцевих користувачів.Також розгляньте можливість перейти на деякі вже існуючі сторінки ресурсів, якими володіє багато державних веб-сайтів.

Жирний лестощів

Врешті-решт, лестощання майже завжди є гарантованим і перевіреним способом купувати зворотні зв'язки з GOV від державних установ. Все, що вам потрібно, це знайти потрібні болісні точки найважливішого актуального значення - і просто вимовити зі своїм змістом саме те, що вони хочуть почути. Звичайно, ви повинні мати справжнє відчуття звичайно - і пропагувати свій шматок вмісту настільки, наскільки ви можете Source .

December 22, 2017