Back to Question Center
0

Які джерела не використовуються зворотні посилання за допомогою Backlinko?

1 answers:

Зворотні посилання продовжують працювати в цифровому світі, незважаючи на деякі статті, а також веб-майстри розповідають нам про них інші речі. Насправді, останні дослідження пошукової оптимізації показують, що зворотні посилання є одним з найбільш значущих факторів рейтингу для Google та інших пошукових систем.

Коли мова йде про побудову зв'язку, існує безліч пробних і справжніх методів. Деякі з них дотримуються правил Google, а інші порушують їх. В наші дні деякі методи створення посилань стають менш результативними в наші дні (ф. е. гостьова публікація або коментарі назад). Проте існує багато менш відомих або підземних способів заробітку високоякісних безкоштовних зворотних зв'язків.

У цій статті я збираюся поділитися з вами декількома методами будівництва підземних ланок, деякі з них я запозичив у власника Брайана Діна Backlinko. Давайте уважніше поглянемо на кожного з них.

Способи отримання зворотних посилань за методикою Backlinko

  • Метод будівництва соціальних зв'язків

отримати зовнішні посилання з соціальних мереж. Відповідно до цього методу, ви повинні поділитися релевантним вмістом і відтворювати вміст, який важко поділився. Після цього вам потрібно охопити користувачів, які спочатку поділилися цим вмістом та надавали їм нову або оновлену частину.

  • Техніка будівництва хмарочоса

Техніка будівельної лінії хмарочоса була розроблена Брайаном Дином. Це допомогло йому збільшити свій органічний трафік більш ніж на 400%. Відповідно до цього методу потрібно визначити нижчі рейтинги пошукових термінів та знайти частину вмісту, популярного серед користувачів. Після цього, ви повинні написати це краще для тих самих пошукових термінів. Переконайтеся, що ваша нова версія вмісту є унікальною та основаною на дослідницькій діяльності. Щоб завершити процедуру будівництва цього посилання, вам необхідно пропагувати цей оновлений фрагмент вмісту в соціальних мережах з ціллю деяких високих PR-доменів, що з часом зв'язуються з вами.

Рекомендації дуже корисні для будь-якого бізнесу, оскільки вони демонструють задоволення клієнтів від продуктів чи послуг, які надає компанія. Вебмайстри шукають їх, оскільки знають, які переваги вони можуть принести своїм інтернет-магазинам. Таким чином, створення вашого відгуку дає відмінну можливість заробити собі просту, але авторитетну вхідну посилання. Користувачі краще залучають компанії, які мають органічні відгуки від реальних клієнтів, ніж веб-сайти, які представляють відгуки зі спамом (як правило, такі відгуки можуть бути легко виявлені). Чим реальні відгуки отримали ваш сайт, тим вище він буде ранжувати на сторінці результатів пошуку. Більш того, це виглядає більш надійним для інших підприємств. Саме тому вони будуть посилатися на ваш сайт, навіть не питаючи.


Все, що вам потрібно зробити, це вибрати продукт, який вам найбільше подобається, і зверніться до свого провайдера, щоб надати відгук цьому особливий продукт. Для більшості великих торгових майданчиків є спеціальна сторінка з відгуками для цієї мети. Ось чому вам легко буде надіслати відгук безпосередньо через свій веб-сайт.

Техніка побудови цієї посилання також була введена власником блогу Backlinko Брайаном Діном Source .

December 22, 2017