Back to Question Center
0

Як створити хороші зворотні посилання?

1 answers:

В наші дні власники веб-сайтів змушені боротися за позиції ТОП на сторінці результатів пошуку, оскільки відсоток конкуренції дуже високий. Щоб бути помітним серед численних сайтів, пов'язаних із нішею, потрібно створити перемогу в кампанії з оптимізації та створити профіль якості зв'язку. З моменту останнього оновлення рейтингу Google стало трохи важко побудувати посилання на ваш сайт. На сьогоднішній день Google ретельно оцінює якість вхідних посилань, привласнюючи лише ті зворотні посилання, які надходять від авторитетних веб-джерел. Саме тому всі майбутні веб-майстри повинні знати, де створювати зворотні посилання, щоб досягти максимальної ефективності. У цій статті ми обговоримо ефективні методи отримання хороших зворотних зв'язків та факторів, які допоможуть вам збільшити кількість вхідних повідомлень.

Способи отримання хороших зворотних зв'язків

  • Зворотні посилання з авторитетних веб-джерел

Перший і найбільш значущий Фактор, який визначає якість вхідних посилань, є авторитетом джерел, з яких посилаються ці посилання. Наприклад, якщо у вас є щонайменше декілька зворотних посилань з джерел високопоставлених веб-джерел, вони принесуть вам більше посилань на сік, тоді численні вхідні посилання з низькоякісних веб-сайтів. Це може бути пояснено свідомістю Google щодо якості вмісту або вихідних посилань з таких авторитетних сайтів. Крім того, два фактори рейтингу Google визначають якість веб-джерел - авторитету сторінки та авторитету домену. Якщо веб-джерело має високі показники PA та DA, Google оцінює його вище в SERP, надаючи йому більше довіри. Якщо ваші вхідні посилання з'являються на таких сайтах, вони принесуть багато якісного соковитого посилання на ваші веб-сторінки. Щоб перевірити, чи є посилання на авторитетні веб-джерела чи ні, ви можете застосувати інструмент Semalt Web Analyzer.

  • Посилання з високих сторінок PR

PageRank (PR) служить еталоном для оцінки рейтингу кожного веб-сайту в пошукових системах, які є зазначений компанією Google. Сайти, що мають ранг на ТОП, мають принаймні 9PR та мають значну якість для користувачів. З 2012 року PageRank не настільки впливовий, як це було заздалегідь, але як і раніше служить стандартом для оцінки якості веб-джерела та його репутації в очах користувачів та партнерів галузі. За замовчуванням зворотні посилання з 9 або 10PR сайтів, таких як Вікіпедія, YouTube, Facebook тощо, можуть принести багато якісного сокового посилання на сторінки вашого сайту. Однак не завжди легко отримати вхідні посилання з такого роду веб-джерел. Тим не менш, є кілька складних методів, які можна реалізувати (про їх можна прочитати в нашій попередній статті "Як отримати список безплатних зворотних посилань безплатно?"). Я рекомендую вам не витрачати час на спроби створення посилань на нових Н / З PR веб-сайтах або не відносяться до вашої ніші низьких PR сайтів. Ви не отримаєте будь-яких позитивних результатів від цього і навіть підвищить рівень безпеки Google до вашого домену.

  • Зворотні посилання з тих самих змістовних сторінок

Якщо ви не можете створити свої посилання на високопоставлених веб-сайтах PR, вам потрібно, принаймні, створити його на сайтах, що мають нішу, з таким самим вмістом тема. Наприклад, якщо ваш блог стосується оптимізації пошукової системи, ваші посилання на маркетингові блоги будуть виглядати природними. Навіть якщо блог має середній авторитет, ваші зворотні посилання будуть оцінюватися як релевантні та якісні. Тому, перш ніж встановлювати партнерські стосунки з іншими веб-сайтами чи блогами, переконайтеся, що вони принаймні трохи посилаються на вашу галузь Source .

December 22, 2017