Back to Question Center
0

Яка прихована потужність зворотних посилань без відповідей?

1 answers:

Всі веб-майстри вимагають однакові речі. Dofollow посилання корисні для оптимізації веб-сайтів, а nofollow - марно. Однак це не так. Це може звучати правильно у випадку, коли вас турбує лише негайна справедливість зв'язку. У довгостроковій перспективі цей підхід означає, що ви витрачаєте багато потенціалу побудови посилань, які ви можете отримати з nofollow зворотних зв'язків.

Це можна пояснити кількома факторами рейтингу. Перш за все, Google все ще піклується про відсутність посилань та знаходить їх значущі для покращення репутації бренда. Він приділяє увагу веб-сайту nofollow зворотними посиланнями, намагаючись узагальнити, чи є у вас профіль здорового та якісного профілю, чи ні. Більше того, nofollow зворотні посилання все ще можуть бути проіндексовані, що допомагає забезпечити живий веб-джерело. Відсутність зворотних зв'язків відіграє важливу роль у поширенні маркетингових переваг.

Як Google реагує на зворотні посилання?

Справді, Google розбирає як dofollow, так і без зворотних посилань. З єдиною різницею в якості соковитику, він проходить через nofollow зворотні посилання. Google розглядає посилання nofollow як частину здорового профілю зворотного зв'язку. Якщо файл зворотного зв'язку складається з лише зворотних посилань, що виконуються після виконання, він виглядає підозрілим для пошукових систем. Такі неприродні профілі можуть отримати штрафи. Отже, не маючи ніяких послідовних посилань, варто мати безпечну мережу.

Ще однією перевагою backlinks nofollow є те, що вони допомагають пошуковим системам сканувати та індексувати ваш сайт. Посилання Nofollow можуть підказати Google проаналізувати одну з ваших веб-сторінок, які раніше не отримували трафік. Тут значуща увага полягає в тому, що послідовні посилання все ще гарантують, що пошукові системи можуть знаходити, сканувати та індексувати ваш сайт, навіть якщо він не пропускає власний капітал або робить зауваження щодо текстових ключових слів.


Варто також зазначити, що послідовність посилань може стати стуком. Багато веб-майстрів відмовляються працювати з безповоротними платформами, оскільки вони вважають, що вони не можуть бути ефективними для їх розвитку. Проблема в тому, що вони не бачать реальної цінності за безліччю посилань. Якщо ви публікуєте чудовий вміст платформи, який містить лише послідовні посилання, він все одно може бути корисним для вас як користувачів, які знаходять релевантність вашого вмісту та якість, поділяють його на своїх менших платформах. Отже, в результаті, ви все одно отримаєте багато органічних зворотних посилань dofollow.

Ось чому nofollow посилання можуть не передавати рівність посилань, як багато хто з нас розуміє, але це все-таки корисно для наших сайтів пошукова оптимізація. Немає сумнівів, що зворотні посилання nofollow покращують експозицію веб-сайту на SERP. І експозиція, на її термін, може принести більше задоволених трафіку посилань на ваш сайт.

Завершити я хотів би сказати, що dofollow зворотні посилання повинні бути вашим найвищим пріоритетом, але ви не повинні відмовлятися від можливостей для зв'язку з tag nofollow. Ці посилання також мають потенціал для допомоги в індексації та створення подальших посилань Source .

December 22, 2017