Back to Question Center
0

Чи можу я будувати високоякісні зворотні посилання без ризику пошкодити мої рейтинги?

1 answers:

Тільки надійні веб-сайти та блоги з високим рейтингом PageRank і домену - це найкращі місця для створення високоякісних зворотних зв'язків з. Насправді пошукові системи аналізують ці зворотні посилання, щоб "зрозуміти", наскільки авторитетним є ваш веб-сайт, і скільки реального значення він надає користувачам. Ось чому для створення веб-сайту або блогу є звичайний профіль якості для веб-сайтів або блогу, якщо ви не хочете, щоб його було показано десь дуже далеко від найпопулярніших результатів пошуку в серпні Google.

Що робить профіль органічного зв'язку

У той же час хороший органічний профіль пропонує створити високоякісні зворотні посилання лише природно та органічно. Наприклад, Google - найбільш ненависні будь-які хитрі, спам, неякісні, маніпулятивні, комерційні чи обмінні операції з посиланнями.Фактично, такі дії просто не відповідають головним правилам веб-майстра, які є загальноприйнятими для розробки веб-сайтів та всією концепцією оптимізації пошукової системи за шкалою. Отже, що робить стратегію створення досить "юридичної" посилання, яка ніколи не буде визнана порушенням? Все, що вам потрібно - просто побудувати високоякісні зворотні посилання, не претендуючи на вже згадані складні або маніпулятивні схеми, не підтверджені основними пошуковими системами. Просто, щоб речі відбувалися природно.

Будьте Добре

Давайте опустимося до точки. Який самий безпомилковий підхід до побудови якісного посилання? Я вірю, що все, що вам треба відчувати в безпеці, - це просто утриматись від "темної сторони". Ніколи не переходьте за будь-якими серо-шапками SEO або технологіями Black-Hat SEO, які призначені лише для того, щоб обдурити або керувати цим складним алгоритмом, який використовує Google для визначення рейтингу кожного веб-сайту у видавцях. Таким чином, не буде місця для виправдання накладання вашого веб-сайту чи блогу за допомогою рейтингу Google.

Заохотити якісне зчеплення з якісним змістом

Зробити ваш вміст корисним механізмом для створення високоякісних зворотних зв'язків найкращим природним чином. Можливо, що це, безсумнівно, безпечний спосіб створення органічних лінків без ризику зашкодити вашим рейтингам. Пам'ятайте - ви завжди можете отримати набагато більше інформації з вашого звичайного вмісту сторінки - все, що вам потрібно - це просто, щоб бути унікальним, релевантним та достовірним до вашої цільової аудиторії. Таким чином, ви зможете продовжувати заробляти зворотні посилання, підписки, підписки, акції та згадки. У той же час, ви станете авторитетним лідером галузі, набуваючи ще більшої ваги з вашого веб-сайту чи блогу - з точки зору ваших цікавих відвідувачів, а також самих пошукових систем.

Нарешті, ось деякі кульові окуляри для того, щоб ви почали рухатися на правильному шляху. Таким чином, ви можете створювати високоякісні зворотні посилання для цілей SEO та почувати себе в безпеці з самого початку:

  • Переконайтеся, що ваш вміст не тільки пропонує високу цінність для потрібних людей, але надає йому певний точка подорожі користувача. Настав час запам'ятати основи доброго цифрового маркетингу, чи не так?).
  • Будьте мудрими, щоб створити сильну онлайн-присутність для вашого веб-сайту. Залучіться до зацікавлених спільнот і створюйте кілька основних профілів для розповсюдження найкращих творів на соціальні медіа.
  • Поміркуйте про зміну частини текстового текстового вмісту. Пам'ятайте, що все, що вам потрібно, запускає чисто природне будівництво посилань - отримаєте вміст, який ви хотіли б поділитися, згадувати та отримувати посилання. Зробіть це майже ініціативним способом - переробіть деякі захоплюючі та цінні фрагменти вмісту у щось напевно привабливе та привабливе, наприклад різні інфографіки, зручні електронні таблиці та будь-які інші засоби візуалізації функціональних даних.Це дійсно працює для створення посилань, крім самого безпечного способу Source .
December 22, 2017