Back to Question Center
0

Як правильно створювати зворотні посилання dofollow?

1 answers:

Бланкові посилання є важливими для будь-яких інтернет-компаній. Вебмайстрам дуже хочеться отримати зворотні посилання на свої веб-сторінки, оскільки це може сприяти зусиллям SEO та підвищенню рейтингу веб-сайту. З огляду на останні оновлення рейтингу Google, власники веб-сайтів бояться створювати низькоякісні зворотні посилання, оскільки це може спричинити зниження рейтингу та інші підпослідовності санкцій Google. Саме тому всі веб-майстри шукають високі PR-веб-джерела для створення зворотних посилань на них. Кількість таких авторитетних веб-джерел обмежена, і важко отримати від них можливості створення посилання. Однак, якщо ваша компанія не може встановлювати ділові відносини з високими PR-сайтами, це не є причиною для участі в технологіях побудови посилання на спам.Замість цього слід шукати інші складні способи зробити високі PR-зворотні посилання. У цій статті ми обговоримо, як отримати зворотні посилання з сайту PR10 Wikipedia.


Протягом багатьох років, Wikipedia стала великою проблемою для більшості маркетологів, оскільки практично неможливо перевизначити це джерело в Google. Однак цей вічний конкурент може принести користь для вашого бізнесу у вигляді якісних вхідних посилань. Вікіпедія може бути використана маркетологами контенту, допомагаючи їм оптимізувати пошукову систему та сприяти місії найбільшого у світі навчального джерела.

Люди часто неправильно розуміють роль зворотних посилань на Вікіпедії. Більшість з них вважають, що достатньо додавати посилання на розділ "зовнішні посилання", якщо зміст відповідає їхній галузі веб-сайту. Проте насправді це взагалі не дає жодного ефекту. Якщо ви маєте розумний підхід до додавання своїх зворотних посилань до Вікіпедії, це принесе вам багато позитивних результатів. Навпаки, це може спричинити багато проблем, у тому числі наявність вашого додаткового домену в списку спаму та заборони з Вікіпедії.

У цій статті я поділюся з вами деякими передовими практиками з посиланнями на Вікіпедію. Отже, якщо це правильно виконано, воно все одно може бути корисним для оптимізації пошукових систем вашого сайту.

Як змінилися зворотні посилання на Вікіпедії за останнє десятиліття?

Wikipedia була запущена в 2001 році як найбільша освітня веб-джерело в світі. Тоді закупівельні зворотні посилання та інші способи побудови посилання на спам не були настільки популярними. Ось чому було дозволено всім створювати зворотні посилання в Вікіпедії. Тим не менше, завдяки значному обважненню Вікіпедії та його зворотних зв'язків, веб-майстри швидко почали працювати над ефектом SEO. З того часу Вікіпедія змінила ставлення до створення зворотних посилань dofollow на своїх сторінках. Щоб запобігти масовим атакам спаму та порушенням правил Google, Wikipedia дозволяє розміщувати тільки nofollow посилання, які не передають будь-який сік посилання. Крім того, Wikipedia створює список списків із метою блокування доменів, які вони розглядають як спам.

Незважаючи на те, що зворотні посилання без зворотних зв'язків мають менший ефект на SEO, ніж наслідки, зворотні посилання Вікіпедії все ще є одними з найбільш затребуваних на цифровому ринку. Це можна пояснити високим показником PageRank цього джерела та правильним ставленням Google до посилань з цього джерела Source .

December 22, 2017