Back to Question Center
0

Які активні способи подання вашого сайту для зворотних посилань?

1 answers:

Якщо ви зацікавлені в тому, що будівництво посилань все ще живе чи ні, ця стаття дасть вам чітку відповідь на це питання.

Ми можемо з упевненістю сказати, що будівництво посилань має великий вплив на рейтинг та авторитет бренда. Вхідні посилання використовуються пошуковими системами, щоб визначити, наскільки важливим є веб-джерело для ключових слів, до яких він посідає.


Насправді, тільки неприродне появу ланки можна вважати померлим. Google багато піклується про якість вхідних посилань і виявляє всі схеми побудови посилання на спам. Неприродні посилання не можуть бути робочими днями для будь-яких професійних веб-майстрів, які несуть відповідальність за органічне створення трафіку веб-сайту. Сьогодні кількість ваших посилань - це ніщо. Після останнього оновлення Google у 2012 році всі непотрібні зворотні посилання мають бути деіндексовані.

Ось чому в цій статті ми поговоримо лише про побудову органічних зв'язків, яка все ще буде корисною в 2017 році. Якість змісту призводить до кінцевих результатів створення натурального посилання. Всі ваші зусилля будуть винагороджені з вищим рейтингом на сторінці результатів пошуку. Якщо ви хочете отримати постійний органічний трафік, вам потрібно створити безліч різних незалежних, якісних зворотних зв'язків.

Щоб підвищити авторитет вашого домену, вам потрібно створити посилання на високопоставлені веб-джерела, які високо цінують Google. Як правило, створювати посилання на такі веб-ресурси складно, якщо у вас невеликий або новий бізнес. Однак це все-таки можливо, і я збираюся розповісти чому. Просто дотримуйтесь наведеної нижче методики побудови посилання, і ви почнете бачити збільшення трафіку.

Як надіслати свій сайт для зворотних посилань?

  • Будьте активним користувачем на Quora

Quora - це ідеальне джерело освітніх веб-ресурсів, призначене допомогти користувачам вирішувати свої проблеми.Це безкоштовна та відкрита для широкої аудиторії платформа, яка надає переваги як користувачам, так і веб-майстрам. Все, що вам потрібно зробити, це пошук ключових слів, пов'язаних з вашою ринковою нішею. У результаті ви знайдете сотні тисяч невідповідних запитань. Потім поверніться до проблем, де ви відчуваєте себе професіоналом, і якщо у вашому сайті є конкретний контакт, який може допомогти надати більше інформації на тему, покладіть посилання на нього.

  • Будьте корисні в HARO

Ще одне високе джерело PR веб, де ви можете створювати органічні та якісні зворотні посилання, є HARO (допоможіть репортеру). Це платформа, де журналіст іде, коли їм потрібна допомога. Вони публікують свої питання, і якщо ви можете надати їм відповідну та корисну відповідь, ви отримуєте можливість отримати безкоштовну пресу. Схема пошуку відповідних питань працює так само, як і на Quora. Вам потрібно провести пошук за вашими цільовими пошуковими термінами і відповісти лише на ті питання, де ви почуваєте себе компетентними. Якщо журналіст знайде вашу якість відгуку, він публікує його на веб-сайті новин або в журналі Forbes, Journal Search Engine або Entrepreneur. В результаті ви отримаєте якісний сік для посилань і цільовий трафік. Звичайно, ви не отримаєте тонну посилань з цих платформ новин, але, безумовно, це покращить ваш профіль зв'язку Source .

December 22, 2017