Back to Question Center
0

Компанія Semalt пропонує розглянути найкращі безкоштовні програми для сканування даних

1 answers:

Існують різні способи отримання даних з блоґів та сайтів ваших уподобань. Деякі способи видалення даних підходять для розробників та підприємств, тоді як інші призначені для не-програмістів та фрілансерів. Web-скребком є ​​складною технікою, яка перетворює неструктуровані дані в структуровану інформацію. Він реалізується лише тоді, коли ми використовуємо надійне та справжнє програмне забезпечення та інструменти. Наведені нижче інструменти взаємодіють із сайтами та показують корисні дані в організованій формі.

1. Красивий суп:

Ця бібліотека Python була розроблена для зняття XML-файлів і HTML-файлів. Легко встановити Beautiful Soup, якщо ви використовуєте систему Ubuntu або Debian.

2. Імпортувати. Іо:

Імпорт. io - це безкоштовний інструмент для видалення веб-сторінок, який дозволяє нам викорінювати дані як з складних, так і простих сайтів і організувати їх у наборі даних. Найбільш відомий своїм сучасним і зручним інтерфейсом.

3. Mozenda:

Мозенда - ще одна корисна і вражаюча програма для веб-скребків , яка полегшує нам зняття даних та захоплення вмісту з кількох сайтів. Вона поставляється як в безкоштовних, так і платних версіях.

4. ParseHub:

ParseHub - це візуальний веб-скребковий інструмент, який допомагає очистити як текст, так і зображення. Ви можете скористатися цією програмою, щоб отримувати дані з інформаційних центрів, туристичних порталів та інтернет-магазинів.

5. Octoparse:

Octoparse - це інструмент веб-очищення на стороні клієнта для Windows. Він може перетворити неструктуровані дані в організовану форму, без необхідності кодів. Це добре для програмістів і розробників.

6. CrawlMonster:

CrawlMonster - це чудова програма для веб-скребків, яка служить як скребком, так і веб-сканером.Це широко використовується експертами SEO, і ви можете краще сканувати сайти.

7. Коннотате:

Коннотате - це автоматичний веб-скребковий інструмент. Вам просто потрібно подати запит на консультацію та навести деякі приклади того, як ви хочете отримати дані.

8. Спільний сканування:

Загальне сканування забезпечує нам корисні набори даних, які можна використовувати для сканування наших веб-сайтів.Він також містить вихідні дані та вилучені метадані для покращення рейтингу пошукових систем вашого сайту.

9. Кроулі:

Кроулі - це автоматична служба збору та видалення даних, яка може очистити декілька сайтів, перетворюючи їх вихідні дані в структуровану форму. Ви можете отримати результати в форматах JSON і CSV.

10. Content Grabber:

Content Grabber - це один з найпотужніших програм для веб-скребків. Це дозволяє створювати автономні веб-скребкові агенти.

11. Diffbot:

Diffbot - це як інструмент для видалення даних , так і веб-сканер. Це перетворює ваші веб-сторінки в API, даючи вам найкращі результати.

12. Dexi. Іо:

Дексі. Іо ідеально підходить для професіоналів та новачків. Ця веб-програма для обману веб-сторінок автоматизує ваші дані та отримує бажані результати протягом декількох хвилин. Вона поставляється як у безкоштовних, так і у преміум-версіях, і може працювати з файлами JavaScript.

13. Studio Scraping Studio:

Студія збирання даних збирає дані з HTML, XML, PDF-документів, а також декількох веб-сторінок. Наразі він доступний лише для користувачів Windows.

14. FMiner:

FMiner - це програма для створення візуальної діаграм та веб-скребків, що дозволяє створювати проекти за допомогою опції макрозйомки.

15. Grabby:

Grabby - це веб-служба для видалення веб-сторінок, яка може використовуватися для зняття даних з адрес електронної пошти та веб-сторінок. Це програма на основі браузера, яка не вимагає інсталяції, щоб виконувати дії Source .

December 22, 2017