Back to Question Center
0

Як я можу покращити свій SEO шляхом виправлення порушених зворотних посилань на перенаправлення?

1 answers:

Так, можна досить добре покращити загальні зусилля в SEO - просто зафіксуйте вже існуючі посилання та подавайте заявку на зворотні посилання. Як? Ну, давайте подивимося.

Три основних причини для відновлення розбитих посилань:

1. Ви можете повністю контролювати процес його реалізації (на відміну від левової частки в іншій роботі, наприклад, як реклама контенту);

2. Виправлення непрацюючих посилань, ви можете не тільки підвищити рейтинг пошуку, але й придбати безліч інших прихованих переваг (e. г. , краще користуватися користувачем);

3. Ви збираєтеся максимально використати зусилля, з якими ви вже працювали.

Враховуючи, що весь процес, прийнятий за масштабами, може виявитися досить протилежним інтуїтивно зрозумілим і потенційно важко отримати належне управління, ось короткий набір дій для правильного її вирішення:

  • Визначте всі непрацюючі посилання на вашому веб-сайті або в блозі.
  • Розбити їх на основні шаблони перенаправлення.
  • Використовуйте створення онлайн-посилань та допоміжний інструмент для написання перенаправлень.
  • Завершіть свої роботи з зворотними посиланнями на перенаправлення та проведіть загальну перевірку.

Визначення розбитих посилань

Давайте ще раз промовлятимемо - ми збираємося шукати зворотні посилання для перенаправлення, що ведуть шлях до зламаних сторінок у вашому веб-сайті або блог. Таким чином, вам потрібно буде отримати спеціальний звіт про них - за допомогою Google Search Console або будь-якого спеціалізованого інструменту онлайн-помічника для отримання кращих та більш чітких даних, таких як Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt) або Screaming Frog SEO spider. Зрештою, тільки вам вирішити, які рамки вибрати для цього завдання.

Зроби це так, пам'ятайте - вам також доведеться виправити всі зламані внутрішні посилання, які ви маєте на своєму веб-сайті або в блозі, оскільки може бути багато URL-адрес, які мігрували протягом останніх років. Отже, все, що вам потрібно, готується до великої кількості ручної та, здавалось, трудомісткої праці - за допомогою Google Search Console для перенаправлення зворотних зв'язків вручну з. htaccess або спеціальний плагін, якщо ви використовуєте WordPress. Або ви також можете швидко перенаправити багато посилань, які потребують виправлення - просто скористайтеся одним із попередніх онлайн-помічників.

Розбиття URL-адрес за допомогою шаблонів перенаправлення

Як користувач на WordPress я мав визначити мої старі шаблони URL-адреси (наприклад, прийти як домен + рік + місяць + пост назву. html), а також нові шаблони URL-адреси (наприклад,. г. , домен + ім'я публікації). Ввівши в простий англійській мові, вам потрібно буде написати спеціальну інструкцію для сканування роботів Google, яка розповість їм про ці чи інші постійні зміни - як в самій URL-адресі, так і в коді сторінки HTML (інакше працюйте на 301 перенаправленнях).

Перенаправлення в письмовій формі

Що стосується мене, я використовував Постійні Помічники Інструментів для роботи з URL-адресами коду. Тут все повинно бути самозрозумілим, однак пам'ятайте, що шаблон URL-адреси джерела є URL-адресами, що починаються з вашого домену, а потім цифрами та косою рисою, щоб закінчити їх змінним віком від WordPress, а також примітка в HTML, що випадає з періоду. Пам'ятайте, що змінна повинна завжди починатись і закінчуватися косою рисою.

Повне перенаправлення зворотних зв'язків і перевірити їх

Щоб завершити процедуру, просто вставте свій. htaccess файл з кодом через FTP-з'єднання з вашим сервером. Обережно - переконайтеся, що все є на місці. Я маю на увазі керування доступом до вашого веб-сайту чи блогу. Htaccess, якщо щось піде не так, то, можливо, також вдасться усунути все - навіть з трохи помилковим кодом. Таким чином, все що вам потрібно, це розділити перенаправлення на джерело та ціль, запустити процедуру перевірки за допомогою інструмента сканування - і ви вже закінчили!

Підказка: ту саму процедуру можна застосувати і до пошкоджених внутрішніх зв'язків. Звичайно, в ідеалі вони не повинні проходити будь-які переспрямування, але, на жаль, це не завжди можливо. Пам'ятайте - переадресація набагато краща, ніж 404 Source .

December 22, 2017