Back to Question Center
0

Ви можете показати мені будь-який практичний спосіб створення зворотного посилання з веб-сайтами EDU?

1 answers:

Не потрібно казати, що навіть одне зворотне посилання на веб-сайт EDU може бути більш цінним для вашого веб-сайту чи блогу, а не пакета звичайних з високим балом PageRank. На жаль, зв'язок із джерелами освіти не так просто, як ви думаєте. Але у мене є кілька методів роботи, щоб виконати завдання - шляхом створення якісного навчального вмісту, щоб отримати заслужену зворотну посилання з домену EDU дотику. А нижче я збираюся переглянути цю схему крок за кроком.

Виготовлення якісних навчальних матеріалів

  1. Ви можете отримати зворотний зв'язок з веб-сайтом EDU - розвивати добрі стосунки, наприклад з університетами чи коледжами, до запропонуйте їм частину звукового контенту для цього. Зауважте, однак, що це буде багато часу для вас, щоб це було зроблено самостійно. Саме тому, перш ніж щось інше, вам доведеться мислити добре, якщо ви самі зможете самостійно написати високоякісний освітній контент або виконати завдання професійним письменникам - або передавати його кваліфікованим фрілансерів або розглянути можливість наймати кваліфікованого контент-маркетолога.
  1. Звичайно, є і інші додаткові способи, які, ймовірно, займуть трохи менше часу. Однак більшість із них легко інтерпретуються як спам, якщо вони не виконуються належним чином у повному обсязі. Тому я вважаю, що краще спробувати заробити зворотний зв'язок із веб-сайтом EDU, у будь-якому разі - якісний вміст.
  1. Встановіть фокус на створенні високоякісної та унікальної статті, яка б досить привабливою для цільової аудиторії - на цей раз ви, швидше за все, матимуть справу зі студентами, викладачами або співробітниками коледжу відповідальні члени. Зробіть так, пам'ятайте, що ви повинні надати експертний вміст, який може бути дійсно використаний для навчальних цілей - для цього вам знадобиться провести поглиблене дослідження або принаймні набір цінних життєвих навичок.

Настав час приступити до бізнесу та розпочати роботу. Є кілька практичних способів розвитку хороших стосунків з потрібними людьми. Ось як ви можете змусити їх публікувати свій експертний контент і відправити на ваш веб-сайт або блог:

Створити проект

Перш за все, я рекомендую розглянути взаємовигідний проект, який буде розроблений, наприклад, у співпраці з викладачами університету чи коледжу. Все, що вам потрібно тут, - це просто з'ясувати, які теми будуть актуальними для нинішнього інтересу та високої цінності для них усіх - як педагогів, так і місцевих шпильок. Таким чином, якщо ви все погодились заздалегідь, ви можете почати писати навчальний вміст, який буде опубліковано на веб-сайті класу, який затверджено для цього.

Благодійне партнерство

Далі, спробуйте створити благодійне партнерство - серйозно, є багато коледжів, які завжди готові та готові розмістити свої спонсорів. Все, що вам потрібно тут, - це запропонувати взаємовигідну угоду - переконайтеся, що ваш вміст вирішує потрібні проблеми, такі як власне поточне партнерство або будь-які інші дискусії, які потребують широкої громадськості.

Університетська спільнота блогів

Ви також могли б зв'язатися з топ-блогерів університету - і просто пропонуємо надати гостьові повідомлення в блогах своїх освітніх сторінок, щоб отримати зворотний зв'язок з доменом EDU дочка. Просто подумайте, як ви можете зробити їх щасливими, щоб розмістити свій вміст - перегляньте професійні знання, поради щодо пошуку роботи, аспіранти, історії успіху тощо.

За висновком

Слідкуйте за будь-якою недавньою зворотною посиланням на веб-сайтах EDU після того, як воно пройде жити. У той же час, я рекомендую "пінгувати" джерело кожної новоствореної посилання за допомогою pingmyurl. com або інші подібні онлайнові інструменти. Виконавши це, ви будете викликати пошукові роботів для сканування, щоб зробити нові зворотні посилання швидшими, отже претендуючи на чіткішу ранжування просування Source .

December 22, 2017