Back to Question Center
0

Які способи збільшення продажів Amazon у Великобританії?

1 answers:

Власники Amazon почали цей бізнес як інтернет-магазин. Цього року Amazon відзначає свій 20-річний ювілей як найбільший інтернет-роздрібний продавець. Це яскравий приклад того, як терпіння та працьовитість можуть перетворити невеликий місцевий бізнес у найвідомішу світову бізнес-платформу.

Популярність цієї платформи зростає з продавцями. Згідно зі статистичними даними, на цій торговій платформі на кожну хвилину витрачається 88 000 дол. США. Таким чином, це ідеальна можливість для продавців розвивати свій бізнес там і збільшити загальний дохід.

Однак, це не так просто, як було раніше, щоб збільшити продажі на Amazon. Щодня тисячі нових інтернет-продавців намагаються щастити на цій платформі, і згодом конкуренція зростає з геометричною прогрессією. Ось чому, щоб стати видимим на цій платформі; вам потрібно знати деякі складні способи, як збільшити обсяги продажів у Великобританії на Amazon, і змогти їх перетворити на практиці.

Ця стаття розроблена, щоб показати, як покращити свій бізнес-обліковий запис Amazon, щоб зробити його видимим для потенційних клієнтів з усього світу.Тому давайте обговоримо деякі з цих трюків оптимізації Amazon.

Практичні методи підвищення ефективності продажів на Amazon UK

  • Отримати відгуки

Силу органічних оглядів не можна недооцінювати. Вони необхідні для просування вашого бізнесу, оскільки користувачі створюють своє рішення про покупку на основі відгуків про вашу продукцію. Загалом, рішення покупця - це процес прийняття рішень потенційним клієнтам щодо попередніх ринкових операцій під час покупки товару чи послуги. Чим кращі відгуки про продукт ви маєте, тим вище ви оцінитемете сторінку результатів пошуку Amazon. Згідно з статистичними даними, більше 88% клієнтів перевіряють зворотні зв'язки щодо продукту перед його придбанням.

Як майбутній інтернет-торговельний майданчик, ви повинні думати за рамки очевидного і шукати видатні способи отримання зворотного зв'язку. Наприклад, знайдіть відгуки про свої продукти, які містять мультимедіа. Усі огляди з зображеннями продукту або відключення відео можуть бути корисними для підвищення рівня поінформованості про бренд. Ви можете спонукати своїх клієнтів робити такі креативні відгуки на знижки або подарунок. Якщо ви знаєте людей, які користувались вашим продуктом, то попросіть їх залишити відгук на вашій сторінці Amazon.

Крім того, ви можете використовувати різні програми зворотного зв'язку, щоб збільшити обсяг поданих відгуків та повернути нейтральні або негативні відгуки в позитивні.

  • Вигода від подарунків

Як я вже згадував раніше, позитивні відгуки можуть істотно вплинути на рейтинг вашого бізнесу на Amazon. Таким чином, щоб генерувати нові якісні зворотні зв'язки, ви можете запропонувати своїм клієнтам коди знижки в обмін на перевірку. В результаті, він може миттєво покращити рейтинг Amazon пошуку та допомогти вам збільшити продажі.

Крім того, гарна ідея створювати подарунки на регулярній основі. Це допоможе вам створити позитивний імідж вашого бренда та генерувати добру волю. Якщо користувачі залишаться для задоволення якості ваших продуктів, вони, швидше за все, прийдуть до вас наступного разу Source .

December 22, 2017