Back to Question Center
0

Які способи створення трафіку, що генерують зворотні посилання електронної комерції?

1 answers:

Якщо всі методи оптимізації пошукової системи будуть належним чином впроваджені на ваш сайт, це допоможе вашому бізнесу стати вищим на сторінці результатів пошуку та забезпечувати стійкий потік цільового трафіку. Це робить оптимізацію пошукової системи надзвичайно цінною для веб-сайтів електронної комерції. Якщо це робиться у комплексі з маркетингом соціальних мереж, електронною поштою маркетинг та іншими рекламними кампаніями, це робить успішні онлайн-бізнеси.

SEO у своїй базовій формі можна розділити на оптимізацію на сторінці та на сторінці. Оптимізація на сторінці означає всі технології на місці, які покращують взаємодію з вашим веб-джерелом. Крім того, він допомагає пошуковим системам зрозуміти, що ваш сайт хоче дозволити їм показати відповідний користувацький запит. Оптимізація позасторінкових сторінок допомагає пошуковим системам вибирати саме вашу веб-сторінку як найбільш релевантну для запиту користувача. Основна частина цього походить від зворотних зв'язків. Вам потрібно отримати якісні зворотні посилання з інших веб-джерел, пов'язаних із нішею, щоб зробити ваш сайт видимим для цільової аудиторії.

Зворотні посилання в їх термін поділяються на dofollow і nofollow. Dofollow зворотні посилання - це ті, які сприяють вашому веб-сайту SEO. Такі посилання служать голосами з інших джерел.

Крім того, nofollow зворотні посилання є посиланнями, коли людина дає зворотний зв'язок, який не передає ніякого значення для пов'язаного сайту. Щоб зробити посилання nofollow, автору просто потрібно додати додатковий біт тексту до HTML посилання. Перевіряючи код HTML, ви також можете дізнатись, чи слід дотримуватися посилання, або "nofollow". Наприклад, найбільша кількість посилань з YouTube, Facebook, блогів та форумів майже завжди залишається без уваги. Там все ще чудово підходить для вашого бренду, але не може дати вам ніякого покращення в рейтингах пошукової системи.

Як визначити значення вхідних посилань?

Існує кілька суттєвих факторів, які необхідно враховувати при визначенні вартості та впливу зворотних зв'язків.

Давайте обговоримо деякі важливі детермінанти якості зворотного посилання:

  • Зовнішні посилання з високоякісних сайтів корисніше для оптимізації веб-сайтів, ніж ті, які надходять з несуттєвих та низькоякісних сайтів;
  • Посилання з унікальних доменів приносять більше значення вашому сайту, ніж посилання з сайтів, які раніше зв'язалися з вами;
  • Відносини до змісту посиланням приймаються користувачами краще, ніж не стосуються теми;
  • Посилання з релевантними та оптимізованими текстовими якорями передають більше ключового значення, особливо якщо вони звучать як ваша торгова марка.

Як створювати зворотні посилання, що генерують трафік?

  • Створення вмісту, який буде доступний користувачам

Найпростіший спосіб отримати органічні зворотні посилання на ваш сайт електронної комерції - створити чудовий та переконливий вміст у письмовій формі, відео або аудіоформа, яку користувачі поділяться за бажанням.

  • Створіть свої відгуки про продукти

Ще одна проста, але корисна технологія побудови посилань полягає в тому, щоб звернутися до блогерів, щоб створити хороші відгуки про вашу продукцію. Звичайно, ви отримаєте посилання на ваш сайт Source .

December 22, 2017