Back to Question Center
0

Як визначити найбільш продавані ключові слова для списків Amazon?

1 answers:

Неважко, що для успішного запуску продукту кожен продавець повинен мати правильний список продажів ключових слів для оптимізації Amazon Listings. Оцінюючи правильний шлях, ці цілеспрямовані пошукові вирази та комбінації слів допомагають вашим пропозиціям з'являтися перед вашими потенційними покупцями за допомогою віддалено пов'язаної фрази, щоб знайти те, що їм потрібно. Ось чому, ймовірно, єдиний спосіб максимально збільшити свій потенційний потенціал, що генерує дохід, - це позиціонування вашого товару в продажі з якомога більшою популярністю в пошуку та, відповідно, дуже цінними запитами. Але чи існує якийсь універсальний підхід до оволодіння ключовими словами для рекламних кампаній Amazon як про? Ну, давайте подивимося.

Найкращий продавець підходить до ключових слів для лістингу компанії Amazon

Перш ніж ще щось, давайте подивимося - великі пошукові системи (як-от Google) середній час відвідування кожного користувача, а також показники рейтингу кліків, щоб прийняти обґрунтоване рішення про присвоєння персональної позиції рейтингу для кожної веб-сторінки, знайденої в Інтернеті в межах її індексу. У той же час, алгоритм пошуку Amazon A9 обертається лише одним цілком орієнтованим на продаж вимірюванням - швидкість конвертації показує, наскільки добре (чи ні) відвідувачі перетворюються з ваших потенційних клієнтів на реальних покупців. Це означає, що ваш останній продажний прогрес і кількість позитивних відгуків покупців також враховуються алгоритмом A9 як дуже сильні фактори рейтингу.

Почніть пошук своїх ключових слів із шматочками розуму

Таким чином, як досягти кращого органічного рейтингу на видавцях Amazon з самого початку роботи? Я вважаю, що кожен, хто продає там (і, зокрема, молодих інтернет-продавців), слід почати з того, що їхні списки продуктів стануть більш привабливими, щоб бути визнаними A9 як якісними, безумовно, варто показати збільшеній кількості потенційних клієнтів, що здійснюють онлайн-покупки з Амазонка. І ось що може допомогти вам багато чого. Розглянемо наступний короткий список з рядком простих пропозицій та підказок, за допомогою яких ви зможете включити націлювання на правильні ключові слова для списків Amazon - у гладку та повністю керовану роботу.

Сформулюйте свій основний список цільових ключових слів для лістингу Амазонки

  • Спробуйте замислитись за вікном. Будь ласка, пам'ятайте, що цільова аудиторія може будь-яким способом шукати ваші товари у продажу - потенційно може стати вашим найприйнятнішим ключовим словом або довгостроковим комбінацією пошуку.
  • Не соромтеся перевіряти тезаурус двічі, щоб знайти інші перспективні синоніми там, а також ключові слова LSI, що відповідають вашим товарам або категоріям предметів.
  • Необхідно враховувати обсяг пошуку, який оцінюється за кожним ключовим словом, перш ніж включати його до вашого основного списку потенційно виграних кандидатур. Я рекомендую використовувати інструменти ключових слів, як Merchant Words або Inspector для ключових слів, щоб допомогти вам отримати середню оцінку цього показника.
  • Пам'ятайте, що іноді справді виконуючи комбінації пошуків можна знайти навіть за помилковими словами, необов'язковими варіантами однини / множини форм, а також суперечливими варіантами ключових слів, що мають відношення до того самого предмета Source .
December 22, 2017