Back to Question Center
0

Як правильно прийняти рішення про онлайн-інструмент для ключових слів для Amazon?

1 answers:

Вибір правильного інструменту онлайн-ключових слів для оптимізації пошуку Amazon - це дуже складне завдання. Враховуючи, що список ваших продуктів для пошукових систем SEO обертається переважно навколо належного поглибленого дослідження ключових слів, давайте швидко прокотимося з основних точок оптимізації електронної комерції - для того, щоб ви прийняли обґрунтоване рішення та приймали правильний вибір.І я не дам вам жодних прямих рекомендацій щодо будь-якого окремого онлайн-інструменту для ключових слів для Amazon. Я маю на увазі, що тільки вам вирішити, що саме відповідатиме вашим краплям-відвантажувальному магазину. Просто пам'ятайте наступні основні ідеї та прості пропозиції, які я нещодавно удосконалював протягом кількох останніх років у галузі, і мій власний практичний досвід, пов'язаний з предметом.

Визначте загальні пріоритети SEO для очікування для цільової аудиторії

Перш ніж все інше, давайте подивимося - Amazon SEO має багато різних речей, які не обов'язково працюють так само, як і для звичайного онлайн-пошуку з Google. Взагалі, основною причиною відмінності є те, що оптимізація Amazon - набагато більш широка та детальна робота, яка полягає, головним чином, в намірах купівлі покупця та ключових словах з високою роздільною здатністю, які точно націлені на потенційних покупців.

Знати покупців намірів на Amazon

Створення вашого основного списку обов'язкових ключових слів не так складно, як ви думаєте. Фактично, немає необхідності втікати, намагаючись знайти свій остаточний онлайн-інструмент для ключових слів для Amazon. Я маю на увазі, що вам набагато краще розпочати поглиблені дослідження, використовуючи самі основи, наприклад, старий старий Google Keyword Planner. Серйозно, це буде чудовим кикстартам для вас, щоб отримати повну картину всіх пов'язаних пошукових термінів та основного словника покупця, на яке ви збираєтеся покладатися.

Слідкуйте за основною структурою вмісту Amazon. SEO

Ось коли вам потрібно буде зробити свій остаточний вибір для онлайн-інструменту для ключових слів для Amazon.Ще раз - я не збираюся давати вам пряму рекомендацію або представити будь-які індивідуальні рішення. Просто перейдіть на Google за популярним і перевіреною на використання інструментом із хорошим відгуком клієнтів - і ви вже закінчили. Річ у тім, що існує безліч різних пропозицій (як у відкритому доступі, так і в оплачуваній підписці), щоб ви могли розпочати спеціально розроблене дослідження з ключових слів із електронною комерцією.Простіше кажучи, іноді багато потенційно виграшних ключових слів або довгих пошукових фраз, які ви маєте у вашому головному списку - просто не зможуть досягти фактичного приросту трафіку (не кажучи вже про ваш очікуваний прогрес у бік кращої конверсії).

Зробити різницю між типами ключових слів

Не скуповуйте свій час на вивчення всього списку перспективних довгих пошукових фраз. Пам'ятайте - ці рядки, що тягнуть разом кілька слів і виразів, зазвичай мають нижчий рівень конкуренції ключових слів. Тому, інвестуючи свій час у пошуку дійсно ефективної комбінації пошуків, яка все ще недооцінюється найближчими конкурентами, - це ключ до вашого комерційного успіху на Amazon.Зрештою, ось лише один холодний факт - майже 70% пошуків продуктів Amazon оцінюються, зокрема, за допомогою довгих пошукових запитів. Це означає, що ваш час і зусилля, витрачені на цьому місці, обов'язково окупляться Source .

December 22, 2017