Back to Question Center
0

Як провести ретельне дослідження ключових слів на Amazon?

1 answers:

Дослідження ключових слів є невід'ємною частиною кампанії з оптимізації Amazon, яка повинна бути зроблена на початковому етапі запуску продукту на Amazon. Цей процес передбачає пошук усіх релевантних та великих обсягів пошукових термінів, які можуть підвищити вашу продуктивність. Важливо вибрати всі відповідні пар слова, які ваші потенційні клієнти можуть використовувати для пошуку ваших продуктів або відповідних предметів. Це ключ до успіху, оскільки релевантність продукту пошуковому запиту користувача визначається релевантністю пошукових термінів, які базуються на лістингу. Якщо ви пропустили принаймні один цільовий пошуковий термін, то ваші шанси з'являтися в результатах пошуку для одного з запитів користувача знизяться. Щоб уникнути втрати на продажі, потрібно проаналізувати тенденції пошуку Amazon і скласти список найрелевантніших пошукових термінів. У цій статті ми обговоримо способи аналізу ключових слів Amazon як професіонала. Всі ці поради базуються на нашому персональному досвіді. Отже, ми можемо назвати їх практичними та ефективними.

Поради та інструменти, які допоможуть вам провести якісне дослідження Amazon

 • Особистий досвід

Найбільш перевірена методика пошуку Найбільш релевантні пошукові терміни на Amazon - це поставити себе в туфлі своїх клієнтів. Ось чому розпочніть свою дослідницьку кампанію, подумавши про те, що ваші потенційні клієнти можуть використовувати для пошуку ваших творів. Ви повинні враховувати такі чинники, як коли вони куплять вашу продукцію, які питання вони матимуть, і які предмети вони можуть купити замість вашого продукту.

Зберіть всі пошукові терміни, які прийдуть на розум і перевіряти їх через канали соціальних мереж, щоб дізнатись, про що говорять люди про ваш продукт. Це допоможе вам внести деякі необхідні зміни до вашого списку та завершити його. Тут ви зможете знайти деякі синоніми, абревіатури та скорочення, які часто використовуються в спільноті.

 • Amazon autocomplete

Ви ніколи не замислювалися, як використовувати Amazon для цілей дослідження ключових слів? Це працює досить просто. Вам просто потрібно натиснути кілька слів у вікні пошуку, і продукти автоматично з'являться у вигляді пропозицій. Ця функція автоматичного завершення не дасть вам максимально точних даних, оскільки вона відображає найчастіше пошукові терміни. Тим не менш, ви можете бути впевнені, що вам буде запропоновано легітимні пошукові терміни, які можуть бути інтегровані у ваш продукт.

Ви повинні точно і терплячим користуватися цією функцією автозавершення. Вам слід дотримуватися імені вашого товару за допомогою літер алфавіту та відзначити, що прибуває. Ви повинні знайти найбільш релевантні та надійні пошукові терміни, які в основному відповідають товарам, які ви роздрібні. Більше того, запропоновані категорії допоможуть вам знайти інші групи, щоб перейти до ваших продуктів.

 • Рекомендовані Amazon

Відповідно до рекомендацій ранжування Amazon ваші продукти відображатимуться лише за тими пошуковими термінами, які ви вкладете у свій список та бекенда. Це означає, що ви маєте включати в себе не лише об'ємні пошукові терміни у вашому списку, але й пов'язані з ними довгострокові ключові слова, які максимально збільшать ваші шанси на націлювання ваших потенційних клієнтів.Однак, ви повинні робити це лише у випадку, якщо у вас є додатковий простір для ключових слів. Ваша основна стратегія повинна полягати в охопленні пошукових термінів, які описують ваш продукт.

 • Конкурентні товари

Якщо ви хочете знайти найбільш релевантні пошукові терміни, не витрачаючи занадто багато часу та зусиль, ви можете просто зробити конкурентний аналіз. Це ключове джерело натхнення не можна недооцінювати. Шукайте ці слова в назвах продукту конкурентів, кулях та описі. Тут ви можете знайти цінні ключові слова, про які ви не замислювалися. Переконайтеся, що використовуються продукти включені до заголовку (f. е. для жирної шкіри; для сухої шкіри; для жінок тощо. )

 • Тезаурус

Я завжди кажу, що сила цього синонімайзера не оцінюється за своїм реальним варто. Цей інструмент може бути корисним не тільки для лінгвістів, але й для торговців Amazon. Це особливо корисно, коли мова йде про продукти, які можуть містити не одну назву, або можуть використовуватися в різних контекстах. Тезаурус може надати вам різноманітні слова та синоніми.

Використовуючи цей інструмент для дослідження ключових слів, слід мати на увазі наступні аспекти:

 1. використовувати множинні і єдині словоформи;
 2. шукайте слова, які описують предмет, який ви роздруковуєте;
 3. не забувайте робити загальні орфографічні помилки;
 4. не намагайтеся знайти там синоніми назв брендів.
 • Інструменти дослідження ключових слів

Всі раніше згадані методи дослідження ключових слів можуть бути ефективними, якщо у вас є тільки одна лінія продуктів та багато вільний час. Однак вони можуть надати вам ті самі результати, що й інструменти дослідження ключових слів. Якщо у вашій відповіді є багато продуктів і ви хочете підвищити продажі, професійне програмне забезпечення для пошуку Amazon буде надзвичайно ефективним для вашого бізнесу.

 • Google Планувальник ключових слів

Google - найбільша пошукова система у світі, а Amazon - найбільший для досліджень продуктів. Це означає, що більшість пошукових даних в Google буде схожим на Amazon. Використовуючи цей інструмент, ви можете отримати уявлення про те, що шукають ваші потенційні клієнти, і знайти пошукові терміни для націлювання на вашу кампанію Amazon з оплатою за клік. Цей інструмент є безкоштовним і може надати вам найбільш точні дані в Інтернеті. Використовуючи GKP, ви зможете перевірити обсяг пошуку ваших цільових пошукових термінів, а також проаналізувати позиції рейтингу своїх конкурентів. Тим не менш, ви повинні бути готові, щоб дані GKP могли дещо відрізнятися для Amazon, тому вам доведеться налаштувати його.

Таким чином, Google Планувальник ключових слів робить фокус, але може бути складним для використання. Крім того, для цього потрібен обліковий запис AdWords.

 • SEMRush

SEMRush - це професійний інструмент дослідження ключових слів, який допоможе вам отримати довгі хвости Пошукові терміни базуються на численному аналізі та дослідниках. За допомогою цього інструменту ви можете шпигувати своїх конкурентів і дізнатись, які пошукові терміни приносять їм найбільший трафік. Найкраща його частина полягає в тому, що вона може відображати позиції ключових слів Source .

December 22, 2017