Back to Question Center
0

Який інструмент продавця ви можете рекомендувати для дослідження ключових слів Amazon?

1 answers:

Перш ніж показати вам пару хороших і перевірених інструментів для дослідження ключових слів Amazon, давайте почнемо з певного знання. На жаль, Amazon ніколи не розкриває жодних конкретних принципів чи точних факторів, що розглядаються алгоритмом рейтингу A9 - так само, як і основні пошукові системи, такі як Google, Yahoo, Bing та ін.Але ось що ми можемо точно знати. Згідно з недавніми практичними тестами:

  • Нормалізація досліджень ключових слів Amazon знову розглядається при виконанні (принаймні на даний момент). Це означає, що ви повинні робити все можливе, щоб уникнути неоднозначних / множинних розбіжностей, або використовувати нижні / верхні випадки, коли це можливо, особливо якщо мова йде про бекендальні ключові слова.
  • Розглянемо нещодавно оцінений обмеження на 250 символів для загального підрахунку ваших ключових слів. Звичайно, немає жорстких обмежень, які повинні бути підтверджені будь-якими чиновниками Амазонки. Тим не менш, набагато краще залишатись на безпечній стороні та враховувати це умова.

З огляду на це, прийшов час показати деякі мої перевірені варіанти дослідження ключових слів Amazon. Ось короткий огляд кожного з них, який буде використовуватися під час більш глибокого аналізу пошукових запитів. Не соромтеся хоча б спробувати ці. І, звичайно, вам тільки вирішити, який з них взяти за оптимізацію списку продуктів.

1. Ключове слово Eye - це хороший інструмент, який допоможе вам з дослідженням ключових слів Amazon. Ключове слово Eye робить ставки на дійсно широку базу даних, що охоплює понад мільйон різних пропозицій ключових слів із підтримкою середніх обсягів пошуку, щоб ви могли чітко визначити, які з них потенційно можуть виграти пошукові терміни, і що, можливо, варто знищити з вашого основного списку цільових ключових слів і довгі хвости комбінації.

2. Kparser - ця онлайн-платформа може швидко знайти ваш основний набір обов'язкових ключових слів і запитів на покупки. Дані збираються разом на основі поточної статистики пошуку та найновіших торгових тенденцій не тільки на Amazon і eBay, але й від оригінального пошуку через Google і Bing. Єдина жахлива думка про Kparser полягає в тому, що, на жаль, ця онлайн-програмна платформа пропонується виключно за платним доступом на постійній основі.

3. Ключове слово Kiwi - це ще один хороший інструмент дослідження ключових слів Amazon, який особливо корисний для отримання більш глибокого розуміння намірів ваших клієнтів.Використовуйте свою широку базу даних, яка складається з вичерпних даних про вашу цільову аудиторію, основних уподобань та загальних покупок, зібраних безпосередньо від компанії Amazon, а також тенденцій покупок Google і профілів YouTube.

4. Asin Key - це остання платформа для дослідження ключових слів, яку я хотів би показати вам сьогодні. Серед найсильніших сторін, цей набір інструментів онлайн-послуг має широкий спектр індивідуально налаштованих тарифних опцій, запропонованих для рядків різних інструментів. Дослідіть можливості пошуку ключових слів за допомогою таких вбудованих фреймворків: інструмент для пошуку продуктів Amazon, розширений інструмент відстеження ключових слів, а також сильний костюм пропозицій ключових слів. Зауважте, однак, що Asin Key Амазонська платформа для дослідження ключових слів допоможе вам добре, тільки якщо у вас вже є хоча б основне розуміння SEO та основні принципи алгоритму розрахунку електронного комерційного пошуку Source .

December 22, 2017