Back to Question Center
0

Octoparse: ефективний інструмент вилучення веб - Semal Expert

1 answers:

Web-скребком є ​​дуже ефективним інструментом для веб-пошуку та корпорацій, які намагаються знайти велика частина інформації в Інтернеті з різних веб-сайтів, таких як Facebook, Amazon, eBay автоматично. Octoparse - це відмінна програма для скарбів, яка пропонує своїм користувачам чудові пакети для збору даних і перетворення їх у візуальні файли, такі як HTML, Excel і TXT. Нижче наведено кілька чудових можливостей, запропонованих компанією Octoparse:

Витягує дані з динамічних веб-сторінок

Octoparse - це простий у використанні інструмент, який допомагає користувачам витягувати вміст з веб-сайту. Він працює з динамічними веб-сторінками, включаючи дані для вискоблювання з розбивкою по сторінках. Крім того, його хмарне сервіс може отримати та зберігати величезні обсяги даних.

Збирає приховані дані з веб-сайту

У деяких випадках веб-пошуки шукають конкретні дані з веб-сторінок, але вони не можуть знайти потрібну інформацію, оскільки складності веб-сайту або з будь-якої іншої причини. Octoparse може знайти та витягнути весь прихований вміст.

Отримує вміст з нескінченною прокруткою

Знімання даних з нескінченною прокруткою може бути складним завданням. Веб-шукачам потрібно прокрутити донизу кожної сторінки веб-сайтів, які вони відвідують, щоб завантажувати більше тексту або зображень. Зміст завантажується постійно, коли вони прокручуються донизу сторінки.

Octoparse може допомогти користувачам витягувати всі гіперпосилання, опубліковані на певному веб-сайті. Фактично, він надає користувачам простий спосіб автоматизувати сотні IP-адрес, і в той же час він пропонує ряд додаткових параметрів, таких як Ajax Timeout, вбудований XPath інструмент тощо.Крім того, Octoparse може сканувати дані для веб-пошуку з певними запитами та успішно доставляти структуровані дані.

Розбиває завдання

Для користувачів краще розподілити свої завдання, у випадку, якщо Інтернет відключається. Замість того, щоб отримувати свої дані з самого початку, вони можуть розділити певне завдання на два проекти.

За допомогою Octoparse веб-користувачі можуть робити багато речей, як відкриття певної веб-сторінки, вхід в обліковий запис, завантаження зображень, введення тексту та багато іншого.Octoparse також надає своїм користувачам розширений режим, щоб допомогти їм подолати більш складні дані. Наприклад, щоб використовувати цей режим, користувачам необхідно перетягнути блоки всередині конструктора операційної системи, щоб налаштувати різні завдання. Смартовий режим надає користувачам можливість автоматично перетворити будь-яку веб-сторінку в Excel завдяки натисканню однієї кнопки. Насправді, цей режим чудово працює над таблицею сторінок списку, такими як результати пошуку або сторінки категорії Source .

December 22, 2017