Back to Question Center
0

Semalt: програмне забезпечення Web Scraping - найкращі поради

1 answers:

Дані, відображені на більшості веб-сторінок та веб-сайтів, доступні лише за допомогою браузера. Більшість сайтів не можуть запропонувати функціональні можливості, де ви можете зберігати цільові дані на вашому комп'ютері. Єдиний спосіб, у який потрібно збирати дані, - копіювати-вставляти цільові дані вручну, що є громіздким і трудомістким завданням.

Ось чому вам потрібно веб-скребком для завершення ваших проектів. Web-скребком, також відомий як веб-збірка, є методом вилучення цільового тексту за допомогою програмного забезпечення для видалення веб-сторінок. Програмне забезпечення для веб-скребків отримує дані з веб-сторінок та веб-сайтів, за допомогою чого отримана інформація зберігається у форматі таблиці або на локальній машині.

Чому Восьминога?

Підручник з веб-скребком допомагає початківцям витягати інформацію з Інтернету та на динамічних сайтах. Octoparse пропонує навчальні посібники про те, як можна використовувати програмне забезпечення для веб-скребків для видалення веб-сайтів та веб-сторінок. У багатьох випадках програмне забезпечення для веб-скребків налаштовано на роботу на певних сайтах або для веб-переглядачів.

З Octoparse ви можете витягувати корисні дані в хмарі або використовувати локальну машину. Стрибання в хмарі проте підтримується місцевими машинами. Апаратне дроблення та індивідуальні резервні копії - це найважливіші речі, які слід враховувати під час видалення даних.

Octoparse дозволяє веб-скребкам видобувати дані в трьох режимах, що включають:

Режим майстра

Програмне забезпечення Octoparse web scraping є пропонуються безкоштовно в Інтернеті. Ви можете використовувати режим майстра програмного забезпечення, щоб очистити окремі веб-сторінки, URL-адреси та список веб-сторінок.

Розширений режим

Це найпопулярніший спосіб веб-скребком. Розширений метод вилучення даних грунтується на URL-адресах, текстовому списку, списку змінених і фіксованому списку. Режим можна використовувати для виділення як одного, так і декількох веб-сторінок.

Інтелектуальний режим

З Octoparse ви отримуєте свої дані протягом декількох секунд. Якщо ви перевірили підручник з веб-скребком, ви повинні зіткнутися з випуском Octoparse 6. 2 версії. Четвертий смарт-режим пропонується безкоштовно в Інтернеті. Нещодавно випущена версія дозволяє отримувати дані з Інтернету в структуровані таблиці.

Щоб використовувати інтелектуальний режим Octoparse, вставте URL-адресу на веб-сторінку, яку ви хочете скоблити. Натисніть кнопку "Розумний" і перегляньте, як сторінка перетворюється на структуровані таблиці.

Дані, обшарпані програмним забезпеченням Octoparse web scraping, експортуються в:

API

Щоб експортувати дані за допомогою Octoparse API, ви повинні мати професійний обліковий запис і отримані дані з декількох завдань, що виконуються в хмарі. Все, що вам потрібно зробити, це отримати маркер доступу, додавши своє ім'я користувача та пароль у вікні пошуку.

Файл CSV

За допомогою Octoparse ви можете швидко витягати дані з таблиць HTML та експортувати їх у значення, розділені комами.

База даних

Вилучені дані можна експортувати у вашу базу даних MySQL або SqlServer.

Додаткові можливості Octoparse

Це програмне забезпечення для веб-скребків пропонує безкоштовні розширені функції для кінцевих користувачів. Функції включають:

  • Проксі
  • XPath
  • Регулярне вираження
  • Автоматичне обертання IP
  • Витяг розкладу

Octoparse - це найпопулярніший веб-скребковий програмне забезпечення, яке витягує дані з веб-сторінок та сайтів. З Octoparse ви можете отримати ваші дані, виконуючи видобуток у хмарі або скребків з вашою локальною машиною. Завантажте та встановіть Octoparse на свій ПК, щоб очистити мережеві сайти, каталоги та оголошення про роботу Source .

December 22, 2017