Back to Question Center
0

Semalt пропонує 5 версій інструменту вилучення зображень

1 answers:

Інструмент для вилучення зображень допомагає створювати списки зображень на визначеному веб-сайті. Ви можете використовувати цей інструмент, щоб витягувати фотографії та експортувати їх у формат JSON. Цей інструмент має зручний інтерфейс і простий у використанні. Вам просто потрібно ввести URL-адресу веб-сайту, який ви хочете проаналізувати, і натисніть кнопку "Надіслати". Інструмент вилучення зображень миттєво витягує вміст і отримує бажані результати. Деякі його останні версії зазначені нижче.

1. ExtractPDF:

ExtractPDF допомагає очистити PDF-документи та розбити їх на окремі розділи: зображення, текст, шрифти та метадані. Ви можете потрохати стільки веб-сайтів, скільки хочете, без шкоди для якості. Вам просто потрібно вставити URL-адресу і дозволити ExtractPDF очистити свої дані

2. Konwerter:

Konwerter - це ще один чудовий екстрактор зображень, що легко роздирає ваші зображення та документи Word. Цей інструмент корисний для підприємств та бізнесменів. Ви можете скобити файли BMP, GIF, JPG та PNG за допомогою цього інструмента. Вам просто потрібно виділити дані і натиснути кнопку "Витягнути", щоб почати скребком. Коли Konwerter закінчується зчитуванням, ви можете завантажити дані у бажаному форматі.

3. SmallPDF:

SmallPDF - це інша версія інструменту для вилучення зображень. Він має дружній інтерфейс і може скребувати стільки зображень, скільки хочете. SmallPDF не тільки здирає файли JPG та PNG, але також витягує дані з PDF-документів. Ви можете отримати дані в зручному для читання та масштабованому форматі та генерувати більше потенційних клієнтів в Інтернеті. Коли ви вставляєте URL-адресу або завантажуєте зображення, вам просто потрібно натиснути кнопку "Очистити" і дозволити цьому інструменту виконувати своє завдання.

4. PDF Online:

PDF Online - одна з найкращих версій інструменту вилучення зображень. Це приносить вам високоякісні зображення та подряпини великої кількості веб-сторінок з легкістю. Єдиний недолік полягає в тому, що за допомогою цього інструменту можна потрапити до трьох зображень одночасно. Це означає, що ви не можете використовувати його для групових проектів, і вам доведеться придбати преміум-версію. PDF Online не потрібно завантажувати та виконувати завдання з вилучення даних в Інтернеті. Це комплексна та надійна програма, придатна для бізнесу, програмістів, кодерів, IT-експертів та веб-майстрів.

5. PDFMate:

PDFMate - ще одна чудова версія інструмента вилучення зображень. В даний час вона доступна лише для користувачів Windows, і вона є найвідомішою за його зручний інтерфейс. За допомогою PDFMate ви можете скотчувати як багато зображень, так і файли PDF, як вам потрібно. Цей інструмент навіть скребує дані з жовтих сторінок, білих сторінок, дискусійних форумів та онлайн-каталогів. Це вискочить як PNG, так і JPG-файлів і є надійним програмним забезпеченням.

Для правильної оптимізації пошукової системи, всі зображення повинні мати позначені атрибути ALT. Атрибути повідомляють Google про ваші фотографії та дають уявлення про те, який тип вмісту ви публікуєте. Вищенаведені версії інструменту вилучення зображень є надійними та точними. Вони дають бажані результати і не потребують коду. Ви можете отримати вигоду від цього програмного забезпечення для вилучення зображень як не програміста Source .

December 22, 2017