Back to Question Center
0

Веб-вміст Scraper: це найкращий спосіб отримати дані з Інтернету? - Semalt дає відповідь

1 answers:

Отримання даних з Інтернету не завжди є легким завданням. Ви, напевно, спробували все, щоб знайти сайт, який містить потрібні дані, але не міг завантажити або скопіювати та вставити його вміст. Однак не здавайся! Є кілька просунутих способів отримання даних у форматі, придатному для подальшого маніпулювання:

  • Ви можете отримувати дані з веб-інтерфейсів API (інтерфейсів прикладного програмування). Багато веб-додатків, таких як Facebook і Twitter, надають інтерфейси, що дозволяють легко отримувати доступ до своїх даних. За допомогою таких інтерфейсів досить легко отримати комерційні та навіть державні дані.
  • Ви також можете отримати дані з PDF-файлів. Однак це може бути нелегко, оскільки формат PDF є придатним для принтерів. Є шанси, що ви можете втратити структуру даних, необхідних під час завантаження з PDF-файлу.
  • Існує розширений спосіб вилучення веб-даних - вилучення даних за допомогою веб-сайту контент-скрепера .

Чому користуватися веб-контентом?

З огляду на зміну характеру доступного в Інтернеті контенту, а також на складність веб-платформ, є багато вагомих причин, чому ви повинні розглянути можливість використання веб-скарпера для отримання необхідної інформації. Нижче наведено короткий огляд цих причин:

  • Перетворення сайту без підключення

Обмеження швидкості - це аспект, який потрібно враховувати при виборі способу отримання даних з мережі. На практиці це означає встановлення ліміту на кількість разів, коли відвідувач може отримати доступ до сайту, не розглядаючи його як DDoS (розподілений відмова в обслуговуванні. ) атака. Якщо ви хочете отримати максимальну користь від досвіду вилучення даних, скористайтеся відповідним веб-контентом . Більшість сайтів не захищають свій вміст від скребків, щоб ви могли отримати необхідну інформацію без проблем.

  • Залишатися анонімними під час скребків

Якщо ви хочете отримати дані з Інтернету в приватному порядку, веб-скребком є ​​найкращим способом зробити це. Скребок веб-вмісту дозволяє створювати прості HTTP-запити без реєстрації. Окрім ваших файлів cookie та IP-адреси, немає нічого іншого, який може привести вас до адміністратора сайту.

  • Web-скребком отримує дані, які легко доступні

Web-скребком це не ракетна наука. Не потрібно контактувати з будь-яким в організації або зачекати на сайт, щоб відкрити API. Просто зрозумійте деякі основні схеми доступу, і ваш скрепер веб-контенту зробить решту роботи.

Ви можете використовувати веб-скребки , щоб отримати практично всі типи даних практично з будь-якого сайту. Тому це найкращий спосіб отримати дані з Інтернету порівняно з іншими методами вилучення даних. Наступного разу, коли ви хочете отримати будь-які дані з Інтернету, скористайтеся скребком веб-контенту, і ваша робота буде набагато легшою та цікавою, ніж коли-небудь Source .

December 22, 2017