Back to Question Center
0

Як удосконалити найкращий спосіб формування списку продуктів Amazon?

1 answers:

Враховуючи, що Amazon є по суті величезною пошуковою системою, що стосується переважно продуктів, що продаються, ви повинні знати, як покращити свою сторінку продукту Amazon з правильною оптимізацією для основних цільових ключових слів. А нижче я збираюся показати вам, як поліпшити список продуктів Amazon за основними розділами, такими як назва продукту, кулькові точки, опис продукту, а також зображення продукту. Зрештою, щоб знайти себе серед найвідоміших результатів пошуку там. Отже, давайте подивимося, як покращити оптимізацію Amazon для ключових слів найкращим чином - us casino.

Як покращити список продуктів Amazon

Перш за все, давайте почнемо з деякого базового розуміння ключових слів і їх правильного використання в рамках загального процесу оптимізації там. Отже, якщо ви хочете побачити більший обсяг веб-трафіку, який витягнутий до ваших списків продуктів, то вам доведеться покращувати свій профіль Amazon та його основні розділи - нарешті насолоджуватися високим рейтингом серед кращих продавців, які вже лідирували там. З одного боку, ваші поточні рейтинги пошуку будуть добре, як і фактичні продажі у вашому крапле-судноплавному магазині. З іншого боку, однак, ви можете домінувати на ринку з деякими дійсно привабливими характеристиками, оптимізованими для основних цільових ключових слів та довгих пошукових фраз, які використовуються реальними покупцями. Ну, це свого роду парадокс - якщо ви оцінюєте вищу, ви зможете знайти швидше і продавати більше. Або навпаки - коли ви знайдете швидше, ви будете продавати більше, і ранком вище. Нижче я збираюся очистити таємницю і показати вам, як поліпшити список продуктів Amazon за основними розділами.

Створення заголовку продукту

Кожне індивідуальне ключове слово, знайдене у назві продукту, обшукується самостійно. Це означає, що постійне використання будь-яких ключових слів або довгих пошукових фраз - як у назві продукту, так і на будь-якому іншому місці на сторінці продукту - настійно рекомендується уникати за будь-яку ціну. Створюючи заголовок продукту, не забувайте розміщувати свої основні ключові слова в порядку їх зменшення. Таким чином, ніколи не перестарайтеся, звичайно, за винятком випадків, якщо ви хочете, щоб він переповнився ключовими словами і зробив собі більше шкоди, ніж користі.

Оптимізація списку кульових точок та опису продукту

Перш за все, уникайте наступних найбільш поширених помилок з вашими пунктами пропуску та оптимізації списку товарів:

  • Не включайте цілеспрямовано будь-яку не повністю точну або навіть вводять в оману інформацію - наприклад, для точного пошуку в поєднанні з брендом або будь-яким іншим конкуруючим.
  • Уникайте створення надто довгого списку куль або надмірно тривалих описів продуктів, наповнених великою кількістю непотрібної / дублюваної інформації.
  • Ніколи не намагайтеся переадресації ваших відвідувачів на інший веб-сайт (i. е. , не намагайтеся використовувати третю сторону ціноутворення, точний виробник або відкриті рекламні дані там).
December 22, 2017