Back to Question Center
0

Як удосконалити найкращий спосіб формування списку продуктів Amazon?

1 answers:

Враховуючи, що Amazon є по суті величезною пошуковою системою, що стосується переважно продуктів, що продаються, ви повинні знати, як покращити свою сторінку продукту Amazon з правильною оптимізацією для основних цільових ключових слів. А нижче я збираюся показати вам, як поліпшити список продуктів Amazon за основними розділами, такими як назва продукту, кулькові точки, опис продукту, а також зображення продукту. Зрештою, щоб знайти себе серед найвідоміших результатів пошуку там. Отже, давайте подивимося, як покращити оптимізацію Amazon для ключових слів найкращим чином.

Як покращити список продуктів Amazon

Перш за все, давайте почнемо з деякого базового розуміння ключових слів і їх правильного використання в рамках загального процесу оптимізації там. Отже, якщо ви хочете побачити більший обсяг веб-трафіку, який витягнутий до ваших списків продуктів, то вам доведеться покращувати свій профіль Amazon та його основні розділи - нарешті насолоджуватися високим рейтингом серед кращих продавців, які вже лідирували там. З одного боку, ваші поточні рейтинги пошуку будуть добре, як і фактичні продажі у вашому крапле-судноплавному магазині. З іншого боку, однак, ви можете домінувати на ринку з деякими дійсно привабливими характеристиками, оптимізованими для основних цільових ключових слів та довгих пошукових фраз, які використовуються реальними покупцями. Ну, це свого роду парадокс - якщо ви оцінюєте вищу, ви зможете знайти швидше і продавати більше. Або навпаки - коли ви знайдете швидше, ви будете продавати більше, і ранком вище. Нижче я збираюся очистити таємницю і показати вам, як поліпшити список продуктів Amazon за основними розділами.

Створення заголовку продукту

Кожне індивідуальне ключове слово, знайдене у назві продукту, обшукується самостійно. Це означає, що постійне використання будь-яких ключових слів або довгих пошукових фраз - як у назві продукту, так і на будь-якому іншому місці на сторінці продукту - настійно рекомендується уникати за будь-яку ціну. Створюючи заголовок продукту, не забувайте розміщувати свої основні ключові слова в порядку їх зменшення. Таким чином, ніколи не перестарайтеся, звичайно, за винятком випадків, якщо ви хочете, щоб він переповнився ключовими словами і зробив собі більше шкоди, ніж користі.

Оптимізація списку кульових точок та опису продукту

Перш за все, уникайте наступних найбільш поширених помилок з вашими пунктами пропуску та оптимізації списку товарів:

  • Не включайте цілеспрямовано будь-яку не повністю точну або навіть вводять в оману інформацію - наприклад, для точного пошуку в поєднанні з брендом або будь-яким іншим конкуруючим.
  • Уникайте створення надто довгого списку куль або надмірно тривалих описів продуктів, наповнених великою кількістю непотрібної / дублюваної інформації.
  • Ніколи не намагайтеся переадресації ваших відвідувачів на інший веб-сайт (i. е. , не намагайтеся використовувати третю сторону ціноутворення, точний виробник або відкриті рекламні дані там) Source .
December 22, 2017